http://www.astrolozka.cz/node/index.php
Lunární uzly


KOMENTÁŘE K TÉTO SESTAVĚ

datum:  1.1.07 14:45 ip: gwno-1-112.802.cz
od:  frydek@centrum.cz
předmět:  výpočet aspektu
chci se zeptat, co byste mi všechno k tomu napsali když zadám údaje? a platí se za to? děkuji

datum:  25.9.05 23:17 ip: ip-85-160-4-36.eurotel.cz
od:  Axmannová
předmět:  re: lunární uzly
Sestavy na stránkách jsou určeny pro zvídavé a pracovité astrology a zájemce o astrologii. Umožňují sledovat určité prvky a vztahy mezi nimi ve větších, uspořádaných celcích.
Aktivovaná Černá Luna podle mého názoru nabízí věnovat se tomu, co bylo doposud neřešeno, skryto, utajeno, protože na to nebylo vidět (nikde to nečouhalo a samo se nehlásilo), a to ve smyslu toho, které oblasti nehledaných zkušeností (planeta, dům, znamení) se okamžik/období týká. Budeme-li dělat jakože nic, (i třeba, že ČL je nevýznamným bodem horoskopu) resty zůstávají, ba narůstají. Ve zcela jiných okamžicích pak události, které se nám vůbec nelíbí, můžeme vztáhnout i k nevyužitému období předchozího tranzitu planety přes nativní ČL nebo tranzitní ČL přes nat. planetu.
Nodální osa – Dračí hlava/ocas – pak mluví o tom, co z nás vypadne (má vypadnout) podmíněno (i kdybychom nechtěli) dřívějšími zkušenostmi.

datum:  25.9.05 19:56 ip: ...213-94-244-28.b-ras1.srl.dubli
od:  Iveta Konarkova
předmět:  lunarni uzly
rada bych vedela co ty lun.uzly a cerna luna ten vypocet k cemu je dobry.DEKUJI MOC
1 - 3 (3)   1  POŠLETE SVŮJ KOMENTÁŘ (položky označené * jsou povinné)


jméno: 
e-mail: 
předmět*: 
komentář*: 
 

Zajímají nás všechny vaše názory a příspěvky, ohlasy kladné i ty negativní. Za obsah příspěvků nenese SERVER odpovědnost a vyhrazuje si právo mazat příspěvky vulgární, nenávistné, nezákonné, poškozující dobré jméno SERVERU nebo obsahující neplacenou reklamu a ty, které nijak nesouvisí s obsahem sestav. Děkujeme za pochopení.