http://www.astrolozka.cz/sc/sp2.php
Souvislosti cyklů - Sekundární progrese II


KOMENTÁŘE K TÉTO SESTAVĚ

datum:  4.2.05 20:09 ip: ip-85-160-2-11.eurotel.cz
od:  LA
předmět:  re: mariáš
Máš svoji práci, svoje záliby, snad jenom tady jsi tak povrchní.
Mariáš s Tebou klidně hrát můžu. lj

datum:  4.2.05 19:15 ip: gw5.vslesy.cz
od:  Novic
předmět:  mariáš
šíření hloupopostí, bohužel, nemůže být trestné. Mariáš už s Tebou hrát nebudu. Mám jisté zásady. Novic

datum:  27.3.04 11:13 ip: gprs40-139.eurotel.cz
od:  Axmannová
předmět:  re: Jindra
Symbolické horoskopy sekundárních direkcí odpovídají (podle mého názoru) završení jednoho cyklu Slunce, jakoby od doběžné kvadratury ke konjunkci, což odpovídá po devíti měsících vývoje v těle matky prvním třem měsícům života – po devítiměsíčním fyzickém vývoji uvnitř, ve tmě, v jednotě s matkou (impuls, růst, vztah), třem měsícům venku, na světle, v mnohosti okolního světa (Víme, že už od šestého měsíce je přechod do světla možný, ale velmi náročný.)
Prvních 30 let života (1 den sek. dir. jako 1 rok) odpovídá vnitřnímu poznávání řádu (v souvislosti s nativitou), druhých – jeho osobní modifikaci ve společnosti a třetích – vědomému životu v něm.
Symbolické horoskopy sekundárních direkcí neukazují samy na události, resp. projevy momentálního stavu a potřeb vesmíru, ale na vnitřní připravenost/nepřipravenost v tom či onom směru plně prožívat, navazovat na dřívější zkušenosti, z událostí se učit. Souběžný pohled astrologa na sekundární direkce a tranzity (revoluce) může pomoci nalézt cestu k rovnováze na cestě životem. Samozřejmě je nutné neustále vnímat a uvažovat souvislost s nativitou, s jejím potenciálem.
Kteroukoliv z astrologických technik poznáte do hloubky teprve jejím užíváním.

datum:  26.3.04 22:55 ip: p0343.as-l041.contactel.cz
od:  Jindra
předmět:  sekundární direkce
mužete mi do hloubky objasnit tento astrologický pojem.
1 - 4 (4)   1  POŠLETE SVŮJ KOMENTÁŘ (položky označené * jsou povinné)


jméno: 
e-mail: 
předmět*: 
komentář*: 
 

Zajímají nás všechny vaše názory a příspěvky, ohlasy kladné i ty negativní. Za obsah příspěvků nenese SERVER odpovědnost a vyhrazuje si právo mazat příspěvky vulgární, nenávistné, nezákonné, poškozující dobré jméno SERVERU nebo obsahující neplacenou reklamu a ty, které nijak nesouvisí s obsahem sestav. Děkujeme za pochopení.