http://www.astrolozka.cz/lilith/index.php
Černá Luna/Lilith


KOMENTÁŘE K TÉTO SESTAVĚ

datum:  20.3.04 12:16 ip: gprs40-131.eurotel.cz
od:  Axmannová
předmět:  re: HanaCH
Při hledání životních souvislostí pomocí astrologie přihlížím i k postavení Černé Luny. V nativním horoskopu spíše ke střední ČL, v tranzitech k pravé. Doposud jsem se nesetkala s tím, že by samotná ČL „přebíjela“ cokoliv dalšího v horoskopu. Tam, kde se nachází (totiž nejvzdálenější místo od středu Země na oběžné dráze Luny), mi její postavení ze zkušenosti ukazuje, že rozvíjet běžné souvislosti postavení planet s životem je pouze náročnější než jinde, protože kromě daru života symbolizovaného v horoskopu Sluncem a rozsévaného světlem Luny, tady vystupuje na povrch to, co máme v sobě jako „zakázané ovoce (a nemusí být vůbec lákavé)“. Kromě vnějších okolností při tranzitu ČL musíme počítat i s takovými svými vlastnostmi, které bychom raději neměli – ne proto, že by byly apriori špatné, ale protože se prostě známe jinak. Pro příklad – nastupují zábrany tam, kde jsme zvyklí na volnost, chce se nám „létat“ – přestože běžně se držíme při zemi. Jenže podkladem tohoto prožívání nebývají v tuto chvíli vnější okolnosti, ale „něco“ v nás, kam nové světlo Luny právě jen málo dosáhne.
HanaCH, píšete, že máte za sebou „dvě Černé Luny…“ Význam počítaných sestav by měl být v možnosti promyslet detaily horoskopu tam, kde k pochopení souvislostí „něco“ chybí. Žádná jednotlivá sestava nedává celkovou informaci o horoskopu. Těší mě každý Váš dobrý den, ale k tématu Černá Luna ve Vašem komentáři nic nevidím, chybí tam jakékoliv astrologickésouvislosti. Můžete to rozšířit (ideální by byla data nativity i tranzitů ČL)? Ráda Vám pak napíšu svůj názor. LA
1 - 1 (1)   1  POŠLETE SVŮJ KOMENTÁŘ (položky označené * jsou povinné)


jméno: 
e-mail: 
předmět*: 
komentář*: 
 

Zajímají nás všechny vaše názory a příspěvky, ohlasy kladné i ty negativní. Za obsah příspěvků nenese SERVER odpovědnost a vyhrazuje si právo mazat příspěvky vulgární, nenávistné, nezákonné, poškozující dobré jméno SERVERU nebo obsahující neplacenou reklamu a ty, které nijak nesouvisí s obsahem sestav. Děkujeme za pochopení.