Na Pražském zodiaku Slunce právě prochází ulicí: 


MILÍ PŘÍZNIVCI ASTROLOGIE, denní horoskopy najdete v levém menu nahoře. Ať se vám líbí, ať jsou k užitku.


ZNOVU OTEVÍRÁM PORADNU, PTEJTE SE. Uvidíme, jak to půjde

Zůstává také možnost osobní konzultace. Kromě setkání u stolu nad horoskopem, můžeme hovořit po skypu nebo telefonem. Jestli vás zaujal můj přístup k astrologii, ráda Vás objednám a udělám vše, abych vám prospěla.
Přeji vám všechno dobré.

vaše astroložka Ljuba Axmannová

Chcete-li položit dotaz, musíte se zaregistrovat a přihlásit. (Celkem 7937 otázek.)

Blanche, 7.7.2008 -
Dobrý den,
poslední rok mám zmatek v osobním životě, cítím se "vysátá" a už rok se neúspěšně pokoušíme o miminko. Bude líp? Upřesňuji čas narození ... Děkuji moc!


Dobrý den, domnívám se, že ve Vašem životě nejspíš chybí legrace, uvolnění, že možná život a sebe v něm vnímáte jen jako povinnosti a jejich plnění. Pak se úsměv těžko hledá a početí nepospíchá. Domnívám se, že celostní rozbor by Vám paradoxně přinesl odlehčení a k tomu lepší orientaci v každodenním životě. ...LA


Blanche, 4.7.2008 -
Dobrý den,poslední rok mám zmatek v osobním životě a taky se už rok pokoušíme neúspěšně o miminko.Mohla byste mi napsat,zda se situace do budoucna zlepší. MOc děkuji za odpověď!


Dobrý den, minuty ve Vašem horoskopu je třeba zpřesnit (třeba v rámci celostního rozboru), protože hlavní osy horoskopu v časovém rozmezí, které jste napsala do registrace, přecházejí do dalších Znamení, a tím nabízejí odlišná vysvětlení k Vašemu dotazu...LA

Zpět do Poradny

Astroložka

Propagujte i svojí stránku