Na Pražském zodiaku Slunce právě prochází ulicí: 


MILÍ PŘÍZNIVCI ASTROLOGIE, denní horoskopy najdete v levém menu nahoře. Ať se vám líbí, ať jsou k užitku.


ZNOVU OTEVÍRÁM PORADNU, PTEJTE SE. Uvidíme, jak to půjde

Zůstává také možnost osobní konzultace. Kromě setkání u stolu nad horoskopem, můžeme hovořit po skypu nebo telefonem. Jestli vás zaujal můj přístup k astrologii, ráda Vás objednám a udělám vše, abych vám prospěla.
Přeji vám všechno dobré.

vaše astroložka Ljuba Axmannová

Chcete-li položit dotaz, musíte se zaregistrovat a přihlásit. (Celkem 7937 otázek.)

adelaide, 13.11.2007 -
Děkuji velice za zodpovězený dotaz - tudíž ascendent ve střelci.
Ohledně profese, buď se můžu zabývat specializovaným prodejem kuchyní, činností v internetové sféře, či reklama a marketing.
Dále teď koketuji s myšlenkou - studium VŠ obor psychologie.
Potřebovala bych poradit, kde vidíte mé nejpřirozenější uplatnění, abych se mohla zaměřit na jedno odvětví, děkuji velice.


No, ono to není jen AS ve Střelci, ale má svůj význam i přesná délka AS. Již o 6 minut později by Neptun stál ve 12.domě, ne v prvním, jak je to při Vašem zadání.
V žádném případě nebudu v poradně dělat rozbor, ale vaše vlohy, i vzhledem k tomu, co jste sama o sobě napsala, bych přiřadila tvůrčí práci s informacemi...Asi jsem Vám moc nepomohla? Vždyť přijďte, ráda Vás objednám...LA


adelaide, 13.11.2007 -
Dobrý den, chtěla bych se informovat ohledně mého ascendentu, na internetových strákách vychází různě. ... Dále bych se chtěla informovat na pracovní kariéru - mám více možností uplatnění, ale nevím, která by byla nejvhodnější, která by mě nejvíce seděla. Zda se to vůbec dá definovat. Děkuji velice.


Dobrý den. Světový čas je měřen od Nultého poledníku, který prochází Královskou greenwichskou observatoří v londýnském Greenwich. Na východ od Greenwiche postupně (v čase) svítá "o něco dříve", na západ později. Na našem území platí tzv. zimní čas střídavě s letním časem.
Vy jste se narodila o letním času. Když někam zadáváte svá data pro výpočet horoskopu, je třeba se podívat, jaký čas je v programu nastaven a svůj čas narození s ním sjednotit, to znamená: pokud je v programu čas v GMT nebo UT - od času svého narození odečtěte 2 hodiny. Kde je psáno SEČ, tam odečtěte jednu hodinu. Když také zadáte stejné souřadnice nebo (při možnosti výběru) místo narození, dostanete vždy stejný výsledek pro Ascendent 23°Střelce44´ .
Pokud jde o Vaši profesi: jestli nemůžete přijít na konzultaci/celostní rozbor, napište sem, jaké možnosti máte a co sama můžete nebo chcete nabídnout. Když to bude stručné, ráda to porovnám s Vaší Nativitou...LA

Zpět do Poradny

Astroložka

Propagujte i svojí stránku