Na Pražském zodiaku Slunce právě prochází ulicí: 


Chcete-li položit dotaz, musíte se zaregistrovat a přihlásit.

janova, 20.4.2008
Dobrý den, jsem nadšena astrologií,čtu knihy,zkoumám net, hned na začátku jsem narazila.Pokud si zhotovím natální horoskop tak se mi liší ASC (Žačkova výp. centrála) 12stupňů38minut Kozoroha a na vašich stránkách 27stupňů56minut ve Střelci.Všechny ost. planety vycházejí stejně. Jak je to možné?Poradíte mi?Pokud můžu žádat i o stručnou charakteristiku budu ráda. Děkuji


Dobrý den, ano, Váš horoskop ukazuje, že rozhodnete-li se něco poznat do hloubky, zkoumáte "hlava nehlava" :-) . Nerozzlobte se teď na mě, ale dejte si svůj horoskop spočítat tam i tady znovu, v obou případech zadejte správně čas, a uvidíte, že výsledek je stejný, také proto, že autor a program tam i tady je týž :-)...LA


MinkaK, 20.4.2008
Hezký den, je můj přítel ten pravý a jak se bude vztah vyvíjet?Děkuji za odpověď


Dobrý den, nevím jestli je ten pravý, ale nebudete-li protahovat "námluvy", mohli byste spolu zůstat hodně dlouho...LA


Janickababy, 20.4.2008
Dobry den.Chci se zeptat jestly ma nase manzelstvi jeste bodoucnost,jelikoz mame ted hroznou krizi... Moc dekuji za radu a odpoved.Preju hezky den.


Dobrý den, o krizi jste už psala, také že jste ji začala řešit novým vztahem. Nemám jednoduchou radu. Z mého pohledu je třeba udělat patnerský rozbor...LA


shemi1, 20.4.2008
Dobrý den , chtěla jsem se zeptat ,ve čtvrtek odlétám za sluníčkem ,musím se přiznat, že se mi tam tak nějak nechce, chtěla jsem se zeptat , jestli tu cestu nemám odložit.
Děkuji moc za odpověď.


Dobrý den, když malujeme čerta na zeď, máme pak čerta nazdi...Tím chci říct, že jste vstoupila do období, kdy bez ohledu na to, jestli odůvodněně, vidíte budoucí události i vztahy s lidmi spíše v těch horších scénářích. Projděte v duchu nebo na papíře, zdali jste pro dobu svojí nepřítomnosti zařídila vše potřebné, totéž pro cestu samotnou. Pokuste se o věcný přístup. Žádnou nutnou katastrofu nevidím...LA


Luciana, 19.4.2008
Dobrý den.Ráda bych se zeptala,jak to bude vypadat,s mými financemi,a s osob.životem partnerským.Nic mi nevychází.Děkuji Luciána


Dobrý den, projděte dosavadní partnerské vztahy a najděte souvislosti - pojmenujte chyby, které už neopakujte. Nebo přijďte na konzultaci - celostní rozbor, a uděláme to spolu (pracovat můžeme i přes skype). O Vaše peníze by se asi měl starat někdo opravdu důvěryhodný, kdo to i umí - Vy asi velký talent k nakládání s finančními prostředky nemáte?...LA


ivca12, 18.4.2008
Dobry vecer,chtela bych se zeptat na vztah,ktery uz dva roky neni.Kdyz se se mnou rozesel byvaly,tak mi skoro duvod nerekl.ja ho ale porad miluju je moznost,ze se ke me nekdy vrati? zalezi mi na nem. děkuji moc za odpověď.


Dobrý den, z potenciálu vašich horoskopů vykukuje nedostatek Vašeho sebevědomí jako nejpraděpodobnější důvod rozpadu vašeho vztahu. Zároveň ale jako sebevědomá žena byste asi hledala, resp. potkala někoho jiného. Položení Vašeho dotazu odpovídá spíše ještě stále nedorostlému seběvědomí - to ale není, co by ho přitahovalo, atd.,atd...LA


Helenka56, 18.4.2008
Dobry den.Chtela bych se zeptat,jak to semnou vypada financne do budoucna.Dekuji za odpoved.Hezky den.


Dobrý den, snadno můžu napsat, že Vás životem provází touha s každou mincí hned nějak naložit. Kdyby to bylo jen na Vás, předpokládala bych, že v současnosti jste znovu "na startu". Je-li to tak, pak kvůli rozumnému vývoji finanční situace doporučuji osobní konzultaci/celostní rozbor...LA


fialka, 18.4.2008
Dobrý den, určitě máte v odpovědi pravdu.Odvaha je třeba.Myslíte si,že mi dopomůže i k miminku?Děkuji a hezký den


...Miminko může přijít v souvislosti se získáním další příčky - uvolněním :-) ...LA


fialka, 18.4.2008
Dobrý den,chtěla jsem se zeptat,jak na tom budu do budoucna finančně a pokud můžete odpovědět,tak i zdravotně. Předem Vám děkuji za odpověď


Dobrý den, to není otázka do poradny, ale na celostní rozbor. Ale napsat Vám mohu, že výdělek i zdraví u Vás asi hodně souvisí s nutností nalézt odvahu žít život tak jak přichází, a to co umíte nezpochybňovat, ale uplatňovat :-) ...LA


Michaela, 17.4.2008
Dobrý den,mám prosbičku, prosím, bylo by možné říct důvod, proč má náš syn těžký ekzém (asi atopicky), paní kožní se vyjádřila, že nám nemůže říct, jak to bude pokračovat, mohlo by jít prý také o poruchu imunity, zatím se neví, snad ne, snad se vše upraví. Má to po celém tělíčku, očička napuchnutá a na celé hlavičce. Moc děkuji za odpověď.


Dobrý den, Váš malý je asi podobně neprůbojný jako jeho tatínek. (?) Přitom si moc přeje uznání a obdiv. Možná ho v duchu už teď někam směrujete, sledujete přímo den po dni, jestli se správně vyvíjí? Doporučuji před tímhle miminkem, i když je tak malé, mluvit jen hezky a klidně, nikdy před ním neřešit partnerské problémy. Vítejte zřetelně (pro něj) každý jeho pokrok, buďte milá a spokojená s ním (v jeho přítomnosti). Potřebuje nabrat sílu a sebedůvěru - to bych řekla bez rozboru, ten ale velmi doporučuji jako prospěšný i celku - rodině...LA

Novější dotazy  |  Starší dotazy 

Zpět  Přihlašte se  Registrujte se