Na Pražském zodiaku Slunce právě prochází ulicí: 


Chcete-li položit dotaz, musíte se zaregistrovat a přihlásit.

jana1532, 14.5.2008
Mám dotaz...


Dobrý den, pro užitečnou odpověď je třeba udělat partnerský rozbor. (Odpovědi zdarma poskytuji pouze v poradně, proto Vám na mail nebudu psát, jen tady Váš dotaz nezveřejním.) Přeji všechno dobré...LA


Dadinka, 14.5.2008
Prepáčte prosím, možno som sa mala vyjadriť pre VAšu orientáciu presnejšie, ja som sa síce pridala k manželovi, ktorý podniká v poisťovníctve, ale ja osobne nebudem pracovať ako finančná poradkyňa ale ako jeho asistentka - sprostredkovanie klientov, telefonáty, dohodnutie stretnutí atď. Mení sa v tomto prípade niečo na predpovedi pre mňa a manžela v oblasti financií ? Prepáčte, budem nabudúce konkrétnejšie definovať otázku. Ešte raz ďakujem za odpoveď...


Dobrý den, to nebyla předpověď, ale popis možností, které jsou opravdu dobré. S manželem máte velké předpoklady, být dobrý tandem...LA


Dadinka, 14.5.2008
Dobrý deň,
ja Vám veľmi pekne ďakujem za predošlú odpoveď, chcem sa ešte spýtať, ako bude vyzerať v blízkej dobe moja finančná situácia, keďže som si od apríla 2008 otvorila živnosť a pridala sa k manželovi, ktorý podniká v oblasti poisťovníctva už 8 rokov. Ďakujem a prajem všetko dobré !


Dobrý den, jsem přesvědčena, že víte, co děláte, že se Vám bude dařit alespoň tak, jako manželovi, že brzy k jeho zkušenostem přidáte vlastní nápady, které zvýší váš výdělek. Měla byste začít slušně vydělávat podstatně dříve než jiní - potenciál k tomu máte...LA


Nunanek, 14.5.2008
Dobrý den,Ljubo..Před dvěma měsíci jsem začala mít vztah s mužem,který je o devět let starší. Chtěla bych se zeptat,jak bude náš vztah probíhat do budoucna..


Dobrý den, hezká slova - ano, pohoda při společenských akcích - ano, obdivujete ho a poznáváte s ním, co jste neznala, ale omezovat se kvůli druhému, dělat kompromisy, to byste se museli oba opravdu teprve učit. Jestli je volný, doporučuji partnerský rozbor...LA


kocabel, 12.5.2008
Dobrý den, chtěla bych se zeptat, který den bude vhodnější pro maturitu - jestli 26. nebo 27. 5. 2008. Mockrát děkuji za odpověď


Dobrý den, oba dny jsou dobré, 26. možná ještě o něco lépe uplatníte, kam až jste se prostudovala :-) ...LA


betkabeta, 11.5.2008
zdravím vás ,paní axmanová,chci se zeptat, když udělám srovnávací horoskop dvou lidí, nejsou tam žádné kladné aspekty ,když udělám kompozit, moc se mi to líbí,jsou v něm samé trigony a sextily. můžete mi prosím obecně odpovědět. děkuji.


Dobrý den, odpověď je už ve Vaší otázce: kompozit (horoskop polovičních vzdáleností) tady ukazuje na možnost skvělé spolupráce na společném díle nebo cestě ke společnému cíli, pokud každý vloží ideální polovinu všeho potřebného...Je otázkou, jak a čím je ke spolupráci motivovat.(S kompozitem nepracuji, mám raději relativ, se kterým lze pracovat jako se společnou nativitou - je to skutečný horoskop.)...LA


Haninka, 11.5.2008
Dobry den pani Ljubo, jsem hrozne nestastna, dostala jsem se do financnich potizi, protoze muj pritel mi neprispival na nic skoro 8 mesicu. Stale se na neco vymlouva ale penize domu nenosi. Jsme spolu jiz 5 let a nikdy se moc nerozdaval, ale ted resim otazku rozchodu. Je mezi nami velke napeti, myslim si ze me bral celou tu dobu jako jistotu nez si najde nekoho jineho . Nevim jestli je to jen ma nejistota, ale opravdu nevim co dal. Mohla by jste me poradit_? Jeste mam jednu otazku v pondeli odjizdim na zkousky na nove misto v zamestnani. Jak to vidite ? Udelam ty zkousky? Moc vam dekuji za cas ktery me venujete a tesim se na vasi odpoved. Preji vam pekny den.


Dobrý den, zkoušek se nebojte, nejen, že v tomle období umíte ukázat, co ve Vás je profesně, ale Vaše ženskost, je teď "ve vašich službách"...K partnerskému vztahu a jeho důsledkům do poradny ale už nic psát nebudu...LA


Lenicita, 9.5.2008
Dobrý den....
chi se optat na bratra....jsou s nim problémy....jak to vidíte s nim do budoucna. moc děkuju


Dobrý den, podle horoskopů - měli byste se mít rádi a nakonec vždycky najít dost dobré vůle ke společné nápravě věcí. ...LA


Dadinka, 9.5.2008
Dobrý deň,
koniec minulého roka som mala veľmi nepriaznivý, pretože som prišla o prácu. Od apríla 2008 som už začala niečo nové. Bude sa mi pracovne dariť ? Ďakujem.


Dobrý den, jste v období, kdy se Vám bude dobře dařit všude tam,kde využijete svoje dosavadní zkušenosti a nebudete spoléhat na druhé. Je důležité, zbytečně sama nezpochybňovat, co umíte, jaká jste. Pak se čas bude jevit jako příznivý :-) ...LA


MinkaK, 9.5.2008
Krásný sluníčkový den přeji. Děkuji za odpověď na můj poslední dotaz. "Námluvy jsem neprotahovala", přesto to nedopadlo jak jste předpověděla. Ptám se špatně, nebo je to v něčem jiném? Můžu se ještě zeptat, jak se bude vyvíjet můj život ohledně partnerských vztahů?? Děkuji za odpověď Minka


Dobrý den, nebudu Vám už v poradně odpovídat, nemá to cenu. Na konzultaci Vás ráda objednám. Přeji všechno dobré. ...LA

Novější dotazy  |  Starší dotazy 

Zpět  Přihlašte se  Registrujte se