| 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 | 
 
| 
 MILÍ PŘÍZNIVCI ASTROLOGIE, horoskopy k NOVu a Úplňku najdete v levém menu nahoře. Ať se vám líbí, ať jsou k užitku.
 
 Jak je vidět, do poradny nepíšu a lepší to už sotva bude. Možná najdete inspiraci v odpovědích. které tu už jsou. Možná to není k zahození.
 
 Je tu ještě malá možnost osobní konzultace, zkuste to, chcete-li. Přeji vám všechno dobré.
 
 vaše astroložka Ljuba Axmannová
 |  
 
 
[(Renatice)], 13.10.2006
-Vážená paní Axmannová, narodila jsem se ..., můj přítel se narodil ... Trápí mě, že nemohu otěhotnět. V prosinci loňského roku jsem podlehla síle okolností a šla jsem na potrat, velmi toho lituji. Dostanu ještě jednou šanci ? Děkuji za odpověď.
 
 Dobrý den, vzhledem ke ztracenému těhotenství doporučuji osobní konzultaci - partnerský rozbor.Ve Vašem horoskopu je velká touha i uspokojení v dálkách a cestování. Snazší otevřít se početí pro Vás bude vždycky "za hranicemi všedních dnů", ať míníme přímo dovolenou nebo výrazné a příjemné vybočení z každodennosti...LA 
 
Zpět do Poradny
 | 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
   
 
 |