| 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 | 
 
| 
 MILÍ PŘÍZNIVCI ASTROLOGIE, horoskopy k NOVu a Úplňku najdete v levém menu nahoře. Ať se vám líbí, ať jsou k užitku.
 
 Jak je vidět, do poradny nepíšu a lepší to už sotva bude. Možná najdete inspiraci v odpovědích. které tu už jsou. Možná to není k zahození.
 
 Je tu ještě malá možnost osobní konzultace, zkuste to, chcete-li. Přeji vám všechno dobré.
 
 vaše astroložka Ljuba Axmannová
 |  
 
 
2lady2, 18.2.2010
-Dobrý den paní Ljubo.
 Mám na vás otázku a prosím o vaši pomoc.
 Nastoupila jsem do nové práce a chci se rozvést.Zajímalo by mě,zda budu v té práci úspěšná.Tedy jestli se dokážu odstěhovat a zvládnot vše po finanční stránce.Mám nabídku se vypracovat jako manažerka a chtěla bych toho docílit.Cítím,že by mě ta práce naplňovala a myslím že jsem schopná tomu dát maximum.
 Mám o to usilovat ?Vím,že jen já sama to můžu změnit,ale zvládnu to a kdy asi? Moc děkuji za váš čas  přeji hezký zbytek dne. S pozdravem
 
 Dobrý den, moc Vám přeji prožít tento rok tím nejobyčejnějším způsobem, s vědomým důrazem na pěstování klidu, pohody a prožívání radosti nejen v sobě a pro sebe, ale také pro své blízké. Domnívám se, že až pozdější případné změny budou k lepšímu. Doporučuji celostní rozbor...LA
 
   
 
Zpět do Poradny
 | 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
   
 
 |