|
MILÍ PŘÍZNIVCI ASTROLOGIE, denní horoskopy najdete v levém menu nahoře. Ať se vám líbí, ať jsou k užitku.
ZNOVU OTEVÍRÁM PORADNU, PTEJTE SE. Uvidíme, jak to půjde
Zůstává také možnost osobní konzultace. Kromě setkání u stolu nad horoskopem, můžeme hovořit po skypu nebo telefonem. Jestli vás zaujal můj přístup k astrologii, ráda Vás objednám a udělám vše, abych vám prospěla. Přeji vám všechno dobré.
vaše astroložka Ljuba Axmannová
|
0Elisabeth0, 22.10.2012
-
Dobrý večer paní Ljubo.
Mám na Vás takovou prosbu. Zvažuji nabídku odjet příští školní rok studovat do ... Zvážila jsem si pro a proti, s věcí jsem seznámila i rodiče, kteří mě sice ve věci podpoří (pokud si za ní budu stát), ale zároveň mají strach, což chápu. Ráda bych na to znala i názor astrologie a numerologie spojených se mnou.
Předem Vám moc děkuji. S pozdravem, ...

Dobrý den, záleží na tom, které místo/město to bude, protože horoskop se "stěhuje" s Vámi, a jeho potenciál se významově posunuje, záleží na oboru...LA

0Elisabeth0, 31.7.2012
-
Dobrý večer paní Ljubo,
ráda bych se Vás zeptala, co mě čeká v brzké době v oblasti vztahů. Myslím, jak rodinných, tak osobních.
Velmi Vám děkuji za odpověď.

Dobrý den, máte před sebou dobré období, jestli dokážete jednat otevřeně doopravdy, ne jen naoko (protože se z nějakého důvodu bojíte být upřímná). Nebojte se požádat o pomoc, když pomoc potřebujete, neriskujte stále sama za sebe. Přiznání vlastních nedostatečností může k Vám paradoxně přivést blízkého člověka spíše, než setrvávání v pozici nezávislé silačky. Přeji pohodu a hezký vztah...LA

Zpět do Poradny
|
|