|
MILÍ PŘÍZNIVCI ASTROLOGIE, denní horoskopy najdete v levém menu nahoře. Ať se vám líbí, ať jsou k užitku.
ZNOVU OTEVÍRÁM PORADNU, PTEJTE SE. Uvidíme, jak to půjde
Zůstává také možnost osobní konzultace. Kromě setkání u stolu nad horoskopem, můžeme hovořit po skypu nebo telefonem. Jestli vás zaujal můj přístup k astrologii, ráda Vás objednám a udělám vše, abych vám prospěla. Přeji vám všechno dobré.
vaše astroložka Ljuba Axmannová
|
Efemerida, 6.4.2008
-
Krásny deň prajem, pani Ljuba.
Prosím o radu. Mám nové zamestnanie, ktoré ma uspokojuje, ale zatiaľ som finančne v mínuse. Keďže som sa rozviedla, budem musieť riešiť otázku bývania. Kde vidíte rezervy v tom, čo robím?
Ďakujem za odpoveď.

Dobrý den, domnívám se hlavně, že je škoda, že jste neustáli vztah. Jste si v mnohém podobní, jen Vy jste neuměla ventilovat emoce asi nikdy včas a nejspíš jste mnohokrát špatně ustoupila, špatně se obětovala, protože takhle to občas nejspíš končilo až Vaším výbuchem nebo kolabsem -
... Uvolnění, které Vás poslední dobou provází, by nastoupilo i bez rozvodu (to se alespoň domnívám). Máte v současnosti a do budoucna svůj "osud" v rukách mnohem víc než dřív, jen se snažte nic neuspěchat a rozhodujte se věcně - zvládnete stěhování a do roka by měly být vpořádku i Vaše peníze...LA

Zpět do Poradny
|
|