Na Pražském zodiaku Slunce právě prochází ulicí: 


MILÍ PŘÍZNIVCI ASTROLOGIE, horoskopy k NOVu a Úplňku najdete v levém menu nahoře. Ať se vám líbí, ať jsou k užitku.


Jak je vidět, do poradny nepíšu a lepší to už sotva bude. Možná najdete inspiraci v odpovědích. které tu už jsou. Možná to není k zahození.

Je tu ještě malá možnost osobní konzultace, zkuste to, chcete-li. Přeji vám všechno dobré.

vaše astroložka Ljuba Axmannová

Chcete-li položit dotaz, musíte se zaregistrovat a přihlásit. (Celkem 7937 otázek.)

Janajavan, 7.2.2011 -
Dobrý den, chtela bych se zeptat,jak to vidite u me se vztahem ci pratelstvim. Nikdy jsem zadny vzah nemnela,a ani co se tyce pratelstvi to nikdy nebylo nak slavne.Jsem spis samotarsky clovek,ale po lasce a pratelstvi touzim stejne jako ostatni.... je to asi i tim,ze jsem hodne rozdilna nez moji vrstevnici...spis ctu,zajimam se o jazyky,astronomii,jsem introvertni,atd...nikdy jsem nepotkala nekoho,s kym bych si hodne dobre rozumnela(ano,mam par ,známých",a dokáže se mnou byt obcas zabava,ale neco tomu furt chyby),ackoliv bych si to hodne prala...Je tedy chyba nekde ve me,nebo ne?A potkam nekdy nekoho,s kym bych si rozumnela?Jestli ano,kdy?Dekuju predem za vas cas.


Dobrý den, co teď napíšu, berte prosím v dobrém nebo nechte být.
Včera jste několikrát psala, že se nemůžete přihlásit do poradny, že automat Vám neposílá heslo. Když jsem všechno prošla, ukázalo se, že jste nepořádně napsala mailovou adresu. V registraci jste napsala tak ledabyle rok narození, že bych Vás věkem klidně mohla mít za babičku. V dotazu, kde zmiňujete své zájmy, mezi nimi jazyky a četbu, máte tři hrubky... Váš horoskop je horoskopem náčelnice. Její kmen ji ale bude podporovat, lidé si jí vážit, jen když ona si bude vážit jich, když dokáže přijmout za své nejen radosti, ale i obtíže svého lidu, když ona bude svůj lid mít ráda. Howgh...LA

Zpět do Poradny

Astroložka

Propagujte i svojí stránku