Na Pražském zodiaku Slunce právě prochází ulicí: 


MILÍ PŘÍZNIVCI ASTROLOGIE, horoskopy k NOVu a Úplňku najdete v levém menu nahoře. Ať se vám líbí, ať jsou k užitku.


Jak je vidět, do poradny nepíšu a lepší to už sotva bude. Možná najdete inspiraci v odpovědích. které tu už jsou. Možná to není k zahození.

Je tu ještě malá možnost osobní konzultace, zkuste to, chcete-li. Přeji vám všechno dobré.

vaše astroložka Ljuba Axmannová

Chcete-li položit dotaz, musíte se zaregistrovat a přihlásit. (Celkem 7937 otázek.)

Jasminule, 24.3.2015 -
Dobrý den, obracím se na Vás, protože nevím jak dál. Ukončila jsem vztah s přítelem, který je narozen. Důvod byl opakovaná nevěra. Chtěla bych vědět, jak se můj život bude vyvíjet dál. Předem Vám děkuji za Vaši odpověď.


Dobrý den, chybí mi Váš čas narození (zjistíte za mírný poplatek v porodnici nebo na matrice). Bez toho jen obecně pro datum, kdy jste se narodila: přání žít v dokonalém vztahu většinou nebrání odkládat "použité" partnery, kteří se neosvědčili. Když si protějšek uvědomí, že na něm samotném až tak nesejde, že jde prostě o vztah jako takový, může se začít chovat s odpovídající lehkostí a nevázaností, včetně nevěry, a přitom mít pocit, že s Vámi sdílí přesně to, co si přejete. Pro dobrý a dlouhodobý vztah bývá tedy třeba změnit vlastní přístup a být trochu přísnější na sebe, méně na partnera. Když zjistíte čas svého narození, můžeme se nad Vaším horoskopem sejít a podívat se, pro kterou oblast Vašeho života platí, co jsem napsala, jak to souvisí se vztahy, jaké možnosti jsou před Vámi a jak je uchopit, aby se život odvíjel víc podle Vašich představ. Přeji všechno dobré...LA

Zpět do Poradny

Astroložka

Propagujte i svojí stránku