Na Pražském zodiaku Slunce právě prochází ulicí: 


MILÍ PŘÍZNIVCI ASTROLOGIE, denní horoskopy najdete v levém menu nahoře. Ať se vám líbí, ať jsou k užitku.


ZNOVU OTEVÍRÁM PORADNU, PTEJTE SE. Uvidíme, jak to půjde

Zůstává také možnost osobní konzultace. Kromě setkání u stolu nad horoskopem, můžeme hovořit po skypu nebo telefonem. Jestli vás zaujal můj přístup k astrologii, ráda Vás objednám a udělám vše, abych vám prospěla.
Přeji vám všechno dobré.

vaše astroložka Ljuba Axmannová

Chcete-li položit dotaz, musíte se zaregistrovat a přihlásit. (Celkem 7937 otázek.)

Jolana, 4.1.2009 -
Dobrý den paní Ljubo,mám kamaráda na kterém mi docela záleží,tak bych se chtěla zeptat,jestli náš vztah přeroste i v něco jiného.Mám dvě děti a ty ho mají rádi,což je pro mě dost důležité.Děkuji za vaši odpověď a váš čas.
S pozdravem Jolana


Dobrý den, domnívám se, že jste hodně "svá", tady ale bude třeba sebeovládání víc než jste zvyklá, jestli máte vybudovat dobrý a dlouhodobý vztah, protože míra pochopení a tolerance Vašeho přítele je daná a neměnná :-) . Jednoduché nebude ani vytváření každodenních společných zvyklostí - doporučuji přítele povzbuzovat k vyjádření vlastních nápadů, které stejně nikdy nepůjdou proti vám. Pokud přijmete přirozenou mužovu autoritu a nebudete vztah brát jako hru, může všechno vyjít k dobrému...LA


Jolana, 5.6.2008 -
Dobrý den paní Axmannová,je mi 33 let a odešel ode mě manžel. Máme spolu 2 děti a moc nám chybí.Poslední dobou nám to moc neklapalo.Já i děti by jsme si moc přáli,aby se k nám vrátil.Chtěla bych se zeptat,jestli je k nám vrátí a nebo jestli se k sobě vůbec hodíme.Oba dva jsme ve znamení střelce a slyšela jsem , že střelci se k sobě moc nehodí.Děkuji a přeji vám krásný sluníčkový den.


Dobrý den, domnívám se, že dáte-li mu delší čas, vrátí se. Doporučuji setkání nad horoskopy celé Vaší rodiny, kvůli pojmenování chyb a nevyužitých a ztracených možností žít dobrý společný život...LA

Zpět do Poradny

Astroložka

Propagujte i svojí stránku