Na Pražském zodiaku Slunce právě prochází ulicí: 


MILÍ PŘÍZNIVCI ASTROLOGIE, denní horoskopy najdete v levém menu nahoře. Ať se vám líbí, ať jsou k užitku.


ZNOVU OTEVÍRÁM PORADNU, PTEJTE SE. Uvidíme, jak to půjde

Zůstává také možnost osobní konzultace. Kromě setkání u stolu nad horoskopem, můžeme hovořit po skypu nebo telefonem. Jestli vás zaujal můj přístup k astrologii, ráda Vás objednám a udělám vše, abych vám prospěla.
Přeji vám všechno dobré.

vaše astroložka Ljuba Axmannová

Chcete-li položit dotaz, musíte se zaregistrovat a přihlásit. (Celkem 7937 otázek.)

Katerina123, 28.5.2012 -
Hezký dobrý den,
mám přítele ... a spolu máme úžasného syna. Je možné, že s ním nedokážu být šťastná? Že to není ten správný v mém životě? Stále mě to trápí. Připadám si jako cvok. Toužila jsem po dítěti, které mám a je to ten nejúžasnější kluk na světě, ale jako by vyprchaly veškeré pocity štěstí partnerského, chybí mi pocit lásky a potřebnosti ačkoli potřebná jsem, jelikož se o vše starám sama i finančně. Možná to mě ubíjí... Nedokážu se pochopit. Mám obrovské štěstí, že mám krásného zdravého kluka a někdo, kdo se mnou je - partner, a jsem nešťastná.. Poraďte mi, patří ke mně? Mám tomu dát čas? Nebo je se mnou jen pro to, že vše tak úžasně zvládám a nic ho nenutí hledat si práci když mu nejde podnikání, protože ví, že uvařeno, vypráno a příjemné prostředí bude mít vždy, protože nedokážu dělat scény... Miluje mě? Jsem si jistá, že malého ano, což je moc důležité, ale proč se cítím tak sama... Jestli najdete chvilinku, budu strašně vděčná. Mockrát děkuji a přeji krásný den.


Dobrý den, domnívám se, že je třeba vylézt z ulity a přimět se k otevřenému přátelskému rozhovoru s mužem, který možná ani neví, že jste nešťastná, protože tak moc nerada dáváte najevo, co se ve Vás děje. Jste si možná dost podobní, a proto to málo, co vás odlišuje, se zdá být dlouho nepodstatné - tak dlouho, než naroste v překážku porozumění a vůbec dobrému partnerskému životu. Přeji úsměv v srdci i na tváři, a odvahu řešit, co je třeba...LA

Zpět do Poradny

Astroložka

Propagujte i svojí stránku