Na Pražském zodiaku Slunce právě prochází ulicí: 


MILÍ PŘÍZNIVCI ASTROLOGIE, denní horoskopy najdete v levém menu nahoře. Ať se vám líbí, ať jsou k užitku.


ZNOVU OTEVÍRÁM PORADNU, PTEJTE SE. Uvidíme, jak to půjde

Zůstává také možnost osobní konzultace. Kromě setkání u stolu nad horoskopem, můžeme hovořit po skypu nebo telefonem. Jestli vás zaujal můj přístup k astrologii, ráda Vás objednám a udělám vše, abych vám prospěla.
Přeji vám všechno dobré.

vaše astroložka Ljuba Axmannová

Chcete-li položit dotaz, musíte se zaregistrovat a přihlásit. (Celkem 7937 otázek.)

Majinka, 26.11.2012 -
Dobrý den,
chtěla jsem se zeptat ohledně naší nemovitosti, kterou jsme koupili s manželem před rokem a půl. Stále se objevují nějaké problémy. Nejprvě jsme řešili jak moc nemovitost zrekonsrtruovat nebo postavit dům nový. Nyní dělá velké problémy soused i přes to, že my nejsmě vůbec kolfliktní lidé. Stále se motáme v bludném kruhu problémů. Vystoupíme z něho někdy? Děkuji moc za odpověď a přeji hezký den.


Dobrý den. I v návaznosti na dřívější komunikaci - mohu doporučit leda osobní konzultaci. Z ní vyplynou odpovědi na Vaše dotazy. Přeji všechno dobré...LA


Majinka, 26.5.2012 -
Dobrý den, psala jsem Vám ohledně plánů s druhým dítětem. Nyní mám ale pocit, že můj manžel mi už vůbec nerozumí a nevím zda se to ještě zlepší. Myslím, že mu na mě nezáleží. Neustále se zklamávám ve spoutě lidí, provází mě to celý život. Nevím co dělám špatně. Jako by o mou osobu neměl nikdo zájem. Připadám si strašně bezcenná. Nevím jak to změnit, je to jen momentální období? Minule jste mi doporučila osobní konzultaci. Dáváte jí také přes email? Děkuji moc za odpověď.


Dobrý den, jako byste se bála podívat sama na sebe a uvědomit si, koho vidíte, jaká opravdu jste. Jako by Vaše hodnota měla být tržní podle poptávky lidí kolem Vás? Takovým přístupem vlastně nutíte druhé, aby vyzkoušeli, co všechno snesete. Psala jsem, že příští jaro Vám přinese uvolnění, pokud tu nabídku přijmete.
Osobní konzultaci můžeme uskutečnit po skypu nebo telefonem. Písemný rozbor je časově nesmírně náročný i proto, že v něm chybí spolupráce, je proto podstatně dražší. Kvůli objednání, pokud se pro něj rozhodnete, mi pište na mail. Přeji všechno dobré...LA


Majinka, 9.5.2012 -
Dobrý den, chtěla jsem se zeptat zda budu mít ještě dítě.Máme jednoho chlapečka. Při těhotenství jsem měla já i miminko problémy a v dalším těhotenství hrozí to samé. Mám strach. Nevím zda by to i podruhé dopadlo nakonec dobře. Nerada bych to vzdala bez pokusu. Je zde šance mít ještě jedno zdravé miminko? Děkuji moc za odpověď.


Dobrý den, Vy máte nadání být moc dobrou maminkou, Váš synek asi vyrůstá v dobrém prostředí. Příští jaro Vám přinese i uvolnění mysli z představ o obtížích v těhotenství, kterým tím vytváříte živnou půdu. Osobní konzultace by Vám přinesla souvislosti Vašeho života, které si možná neuvědomujete - doporučuji. Přeji všechno dobré...LA

Zpět do Poradny

Astroložka

Propagujte i svojí stránku