Na Pražském zodiaku Slunce právě prochází ulicí: 


MILÍ PŘÍZNIVCI ASTROLOGIE, denní horoskopy najdete v levém menu nahoře. Ať se vám líbí, ať jsou k užitku.


ZNOVU OTEVÍRÁM PORADNU, PTEJTE SE. Uvidíme, jak to půjde

Zůstává také možnost osobní konzultace. Kromě setkání u stolu nad horoskopem, můžeme hovořit po skypu nebo telefonem. Jestli vás zaujal můj přístup k astrologii, ráda Vás objednám a udělám vše, abych vám prospěla.
Přeji vám všechno dobré.

vaše astroložka Ljuba Axmannová

Chcete-li položit dotaz, musíte se zaregistrovat a přihlásit. (Celkem 7924 otázek.)

Marcela27, 28.6.2014 -
Ďakujem moc moc...môj čas narodenia je okolo ... problémy mám v oblasti hlavy, bolesti a riadne stresy


Aha, s časem narození přidám něco k zamyšlení: domnívám se, že nejspíš kladete příliš velký důraz na dosažení svých cílů, že to možná vypadá jako honba za majetkem, ale není to tak. Čtu tady o potřebě zvládnout dokonale vše, co jste si předsevzala, a také, že neumíte prohrávat?
Podle toho, co píšete, jsou zatím nemocné nervy a vyléčíte se.
Měla byste ale začít využívat některý ze svých mnoha talentů k "upuštění páry", k uvolnění. Možná v poezii alespoň byste mohla připustit, že jste jen člověk, žena.
Mějte se líp. Tahle odpověď by měla být placená... A přeji Vám pohodu...LA


Marcela27, 27.6.2014 -
Dobrý deň pani Ljuba, ja by som sa chcela spýtať na môj zdravotný stav. Bola som na vyšetreniach a bol zistený nález, ale zatiaľ z toho nevyvodili žiadnu diagnozu. Ďakujem velmi pekne za odpoveď.


Dobrý den, nevím čas Vašeho narození, mohu se tedy jen domnívat, že máte sklon nechávat si všechno pro sebe, nežádat včas o pomoc. Jestli je to tak, je současný zdravotní stav obrazem nevyřešených (nestrávených) osobních problémů, kdy Vás tělo posílá do nemoci, abyste nezvětšovala nějakou chybu. Po nervových obtížích se nejspíš hlásí trávicí soustava?
Doporučuji dokončit všechna vyšetření, vyčkat diagnozy, vyléčit tělo, a až se obnoví Vaše síly, vyřešit osobní problém, který máte. Ze srdce přeji všechno dobré ... LA

Zpět do Poradny

Astroložka

Propagujte i svojí stránku