Na Pražském zodiaku Slunce právě prochází ulicí: 


MILÍ PŘÍZNIVCI ASTROLOGIE, denní horoskopy najdete v levém menu nahoře. Ať se vám líbí, ať jsou k užitku.


ZNOVU OTEVÍRÁM PORADNU, PTEJTE SE. Uvidíme, jak to půjde

Zůstává také možnost osobní konzultace. Kromě setkání u stolu nad horoskopem, můžeme hovořit po skypu nebo telefonem. Jestli vás zaujal můj přístup k astrologii, ráda Vás objednám a udělám vše, abych vám prospěla.
Přeji vám všechno dobré.

vaše astroložka Ljuba Axmannová

Chcete-li položit dotaz, musíte se zaregistrovat a přihlásit. (Celkem 7937 otázek.)

Martina78, 25.1.2013 -
Dobrý den,
ráda bych Vás poprosila o radu, jmenuji se Martina, nar. 17.8.1978 ve 23:50 hod. v Brně.
Již delší dobu se potýkám s duševními problémy, již jsem vystřídala více léčby, jelikož se zabývám již přes 15 let esoterikou, tak teď již využívám meditací, a snažím se přijít na důvod, příčiny atd. Chtěla jsem se Vám zeptat, jestli se mé obtíže již vyléčí..a popř. co je jejich příčinou??? Předem mnohokrát děkuji za odpověď.
Martina


Dobrý den, domnívám se, že ne pro každého je hned meditace cestou, jinak řečeno: jen těžko přeskočíme, čím máme projít. Je možné, že počátky zájmu o ezoteriku jsou spojeny s nějakou velkou životní chybou? Domnívám se, že je pro Vás velmi důležité, věnovat se obyčejným, praktickým věcem. Osobně vnímám vaření podobně jako vytváření mandaly z písku - mám na mysli radost a zaujetí pro práci, která je po úspěšném dokončení "zničena", a je to tak správně . Ráda se seznámím s důležitými daty Vašeho života a pomohu Vám uspořádat jejich souvislosti, a najít dobré možnosti pro budoucnost. Pro celostní rozbor navrhuji přednostně osobní setkání. Přeji Vám všechno dobré...LA

Zpět do Poradny

Astroložka

Propagujte i svojí stránku