Na Pražském zodiaku Slunce právě prochází ulicí: 


MILÍ PŘÍZNIVCI ASTROLOGIE, denní horoskopy najdete v levém menu nahoře. Ať se vám líbí, ať jsou k užitku.


ZNOVU OTEVÍRÁM PORADNU, PTEJTE SE. Uvidíme, jak to půjde

Zůstává také možnost osobní konzultace. Kromě setkání u stolu nad horoskopem, můžeme hovořit po skypu nebo telefonem. Jestli vás zaujal můj přístup k astrologii, ráda Vás objednám a udělám vše, abych vám prospěla.
Přeji vám všechno dobré.

vaše astroložka Ljuba Axmannová

Chcete-li položit dotaz, musíte se zaregistrovat a přihlásit. (Celkem 7937 otázek.)

Melinda, 31.5.2012 -
Dobrý deň, chcela by som sa opýtať aký vplyv majú v osobnom horoskope planéty Venuša a Saturn v retrográdnom postavení. Či to má veľký vplyv hlavne v partnerskej oblasti, pretože už dlhšiu dobu som sama a nedarí sa mi nájsť si životného partnera. Ďakujem za skorú odpoveď a prajem pekný deň.


Dobrý den, retrográdní Venuše v Kozorohu a v sedmém Domě (obrazně řečeno) přesně ví, jak by vztahy měly vypadat, a je ochotna a schopna "odvést svůj díl". Očekává totéž od druhých. Umí se ovládat. Zároveň neumí pro sebe, ale ani pro druhé, hodit problémy za hlavu a začít znovu, jen těžko odpouští. Když se nahromadí nesouhlas a nespokojenost, bývají čas od času projevy takové Venuše výbušné, ničivé. S retrográdním Saturnem ve dvanáctém Domě často vedou k ukončení vztahů.
Je třeba učit se brát druhé i sebe "jen" tak, jací jsme. To je pro ni asi jediná cesta k dobrému partnerskému vztahu...LA

Zpět do Poradny

Astroložka

Propagujte i svojí stránku