Na Pražském zodiaku Slunce právě prochází ulicí: 


























MILÍ PŘÍZNIVCI ASTROLOGIE, denní horoskopy najdete v levém menu nahoře. Ať se vám líbí, ať jsou k užitku.


ZNOVU OTEVÍRÁM PORADNU, PTEJTE SE. Uvidíme, jak to půjde

Zůstává také možnost osobní konzultace. Kromě setkání u stolu nad horoskopem, můžeme hovořit po skypu nebo telefonem. Jestli vás zaujal můj přístup k astrologii, ráda Vás objednám a udělám vše, abych vám prospěla.
Přeji vám všechno dobré.

vaše astroložka Ljuba Axmannová

Chcete-li položit dotaz, musíte se zaregistrovat a přihlásit. (Celkem 7937 otázek.)

Michaela, 17.4.2008 -
Dobrý den,mám prosbičku, prosím, bylo by možné říct důvod, proč má náš syn těžký ekzém (asi atopicky), paní kožní se vyjádřila, že nám nemůže říct, jak to bude pokračovat, mohlo by jít prý také o poruchu imunity, zatím se neví, snad ne, snad se vše upraví. Má to po celém tělíčku, očička napuchnutá a na celé hlavičce. Moc děkuji za odpověď.


Dobrý den, Váš malý je asi podobně neprůbojný jako jeho tatínek. (?) Přitom si moc přeje uznání a obdiv. Možná ho v duchu už teď někam směrujete, sledujete přímo den po dni, jestli se správně vyvíjí? Doporučuji před tímhle miminkem, i když je tak malé, mluvit jen hezky a klidně, nikdy před ním neřešit partnerské problémy. Vítejte zřetelně (pro něj) každý jeho pokrok, buďte milá a spokojená s ním (v jeho přítomnosti). Potřebuje nabrat sílu a sebedůvěru - to bych řekla bez rozboru, ten ale velmi doporučuji jako prospěšný i celku - rodině...LA

Zpět do Poradny

Astroložka

Propagujte i svojí stránku