Na Pražském zodiaku Slunce právě prochází ulicí: 


MILÍ PŘÍZNIVCI ASTROLOGIE, denní horoskopy najdete v levém menu nahoře. Ať se vám líbí, ať jsou k užitku.


ZNOVU OTEVÍRÁM PORADNU, PTEJTE SE. Uvidíme, jak to půjde

Zůstává také možnost osobní konzultace. Kromě setkání u stolu nad horoskopem, můžeme hovořit po skypu nebo telefonem. Jestli vás zaujal můj přístup k astrologii, ráda Vás objednám a udělám vše, abych vám prospěla.
Přeji vám všechno dobré.

vaše astroložka Ljuba Axmannová

Chcete-li položit dotaz, musíte se zaregistrovat a přihlásit. (Celkem 7937 otázek.)

Michal, 10.6.2008 -
Dobrý den, zdravím Vás a děkuji moc za odpověď, jsem na vztahy trochu jelito, ale mohu jeste malý dotaz...setkám se s tou danou divkou narozenou. Ma jiného?...Shledám se s ní v budoucnu?
děkuji s pozdarvem Michal

Dobrý den, domnívám se, že stojí za to, být sám aktivní, ozvat se jí, a dál neotálet...LA


Michal, 7.6.2008 -
Dobrý den,
nahodou jsem objevil tyto stranky..proto jsem ani chvilku nevahal a pisi Vam.
Minuly rok jsem se seznamil s divkou narozenou, stykali jsme se...ale ona mi celkem dost lhala, porad k ni chovam city, nevim jestli je to laska opravdova. Mohla byste mi aspon trosku naznacit jak to citi ona..a uvidim se s ni jeste nekdy v budoucnu?


Dobrý den, pokuste se na důvody toho lhaní podívat jejíma očima, možná ji pak lépe pochopíte. Jestli ji máte dál rád, měla by se to dozvědet. Můžete mít hezký vztah, jestli dokážete dělat kompromisy jeden kvůli druhému a oba vůči okolí a společnosti. Velká rozkolísanost a málo důvěry v partnera může poslat do pekla každý vztah, který kdy navážete (na tom byste měl pracovat)...LA

Zpět do Poradny

Astroložka

Propagujte i svojí stránku