Na Pražském zodiaku Slunce právě prochází ulicí: 


MILÍ PŘÍZNIVCI ASTROLOGIE, denní horoskopy najdete v levém menu nahoře. Ať se vám líbí, ať jsou k užitku.


ZNOVU OTEVÍRÁM PORADNU, PTEJTE SE. Uvidíme, jak to půjde

Zůstává také možnost osobní konzultace. Kromě setkání u stolu nad horoskopem, můžeme hovořit po skypu nebo telefonem. Jestli vás zaujal můj přístup k astrologii, ráda Vás objednám a udělám vše, abych vám prospěla.
Přeji vám všechno dobré.

vaše astroložka Ljuba Axmannová

Chcete-li položit dotaz, musíte se zaregistrovat a přihlásit. (Celkem 7936 otázek.)

Mishalga, 9.8.2009 -
Dobrý večer paní Axmannová, zajímalo by mě, jaké máte stanovisko na denní horoskopy, které se objevují třeba v novinách, na seznamu.cz a tak dále? Dá se jim věřit? Několikrát jsem si náhodně všimla, že se opakují stále tytéž fráze, pouze se mění znamení, ke kterému to napíšou, což na mě působí dost neseriózně. Případně, mohla byste mi doporučit nějaký horoskop, který je dobrý?


Dobrý den, věřit se dá lecčemu, záleží na dobré vůli :-). Denní horoskopy z časopisů jsou někdy zcela zhovadilé, s astrologií nemající nic společného. Někdy ale opravdu zohledňují základní životní přístupy a jejich možnosti pro určitý den. Jenže planet máme deset, k tomu osy horoskopu jako přirozený průchod zkušenostmi, citlivé body horoskopu - Slunce je dar života, ale nakládat s ním podle denních časopiseckých horoskopů, to může být přímo škodlivé :-).
Jiná věc jsou denní horoskopy odvozené z horoskopů zrození - co člověk, to horoskop. Zohledňují možnosti a ukazují optimální průchod zkušenostmi.
Vy sama byste se symbolický jazyk - astrologii - mohla naučit, a díky tomu vědoměji rozvíjet svou osobnost. Potenciál Vašeho horoskopu tomu odpovídá...LA

Zpět do Poradny

Astroložka

Propagujte i svojí stránku