Na Pražském zodiaku Slunce právě prochází ulicí: 


MILÍ PŘÍZNIVCI ASTROLOGIE, horoskopy k NOVu a Úplňku najdete v levém menu nahoře. Ať se vám líbí, ať jsou k užitku.


Jak je vidět, do poradny nepíšu a lepší to už sotva bude. Možná najdete inspiraci v odpovědích. které tu už jsou. Možná to není k zahození.

Je tu ještě malá možnost osobní konzultace, zkuste to, chcete-li. Přeji vám všechno dobré.

vaše astroložka Ljuba Axmannová

Chcete-li položit dotaz, musíte se zaregistrovat a přihlásit. (Celkem 7937 otázek.)

Patricie, 4.2.2008 -
Prosím, pomozte mi upřesnit tyto údaje: Měsíc v 6. nebo v 7. domě, Saturn v 7. nebo v 8. domě, Mars a Venuše v 11. nebo ve 12. domě. Děkuji.


Dobrý den, v běžně používaných domech Luna bude vždy v 6.domě, Saturn v 7., Mars s Venuší v jedenáctém nebo 12., podle použitých domů. Pak máme ještě domy nodální (spojené s životním úkolem), kde je Venuše a Mars v 1. domě, Luna v 8. a Saturn v 9.domě horoskopu.
Různé domy horoskopu mohou buď odpovídat na různé typy otázek nebo souvisí s vnímáním osobnosti člověka astrologem, tedy respektují jeho místo v časoprostoru.
Sama pro výklad běžně používám domy Placidovy, které (domnívám se) nejlépe ukazují možnosti průchodu zkušenostmi na životní cestě (tam je Mars s Venuší Vašeho horoskopu na konci jedenáctého domu)...LA


Patricie, 4.2.2008 -
Před 2 lety jsem byla u astrologa a ten mi k mému překvapení spočítal ascendent v Rakovi-udělal chybu ve výpočtu? Když si nechávám spočítat horoskop na internetu, vždy mi vychází ASC ve Lvu.


Dobrý den, jak to mám vědět, proč udělal chybu, která je evidentní (při Vámi zadaných údajích)? Do Lva vstupuje ten den a na tom místě AS ve 2:11...LA


Patricie, 4.2.2008 -
Dobrý den, ráda bych věděla, proč u výpočtu horoskopu zmiňujete kromě ascendentu, MC a dalších důležitých údajů také dům 2., 3., 11. a 12. Proč právě tyto domy? Děkuji Vám za odpověď.


Dobrý den, důležité jsou všechny domy horoskopu. Zapsán je Ascendent=1.dům, pak 2. a 3., které jsou protilehlé 8. a 9. domu (stejné stupně, ale protilehlá Znamení), následuje Immum Coeli=4.dům a jemu protilehý Medium Coeli=10.dům, pak 11. a 12. - jim protilehlé jsou 5. a 6. a končíme na Descendentu (protilehlý Ascendentu)=7.dům
Pro laika krkolomné, ale také to není laikovi určeno...LA

Zpět do Poradny

Astroložka

Propagujte i svojí stránku