Na Pražském zodiaku Slunce právě prochází ulicí: 


MILÍ PŘÍZNIVCI ASTROLOGIE, denní horoskopy najdete v levém menu nahoře. Ať se vám líbí, ať jsou k užitku.


ZNOVU OTEVÍRÁM PORADNU, PTEJTE SE. Uvidíme, jak to půjde

Zůstává také možnost osobní konzultace. Kromě setkání u stolu nad horoskopem, můžeme hovořit po skypu nebo telefonem. Jestli vás zaujal můj přístup k astrologii, ráda Vás objednám a udělám vše, abych vám prospěla.
Přeji vám všechno dobré.

vaše astroložka Ljuba Axmannová

Chcete-li položit dotaz, musíte se zaregistrovat a přihlásit. (Celkem 7937 otázek.)

Pitulka, 7.7.2008 -
Dobrý den,
chtěla bych se zeptat na něco ohledně mě a mého partnera. Neustále se hádáme a jakoby spolu soupeříme v názorech, přesto ho moc miluju. Má náš vztah plný hádek vůbec smysl? Je chyba ve mně či v něm?


Dobrý den, proč by měla v někom z vás být chyba? Zdá se, že Vy nedůvěřujete jemu, on nevěří sobě, nejspíš jste vůči sobě nesmyslně autoritativní - je třeba nadechnout se než něco řeknete, a alespoň tou chvilkou získat odstup od svých "vášní". Když se nenaučíte slyšet partnera vy dva spolu, budete se to učit každý s někým jiným, ale neutečete tomu. Lépe nevzdávat, když se máte rádi...LA


Pitulka, 11.6.2008 -
Dobrý den, tak dneska jsem měla státnice a udělala jsem je. Měla jste pravdu ve všem. Hvězdy opravdu nelžou. Děkuju za oporu.

Dobrý den, kdybyste nebyla připravená, nedopadlo by to, jen by to bolelo méně než v jiném období. Vy sama jste dobrá ...LA


Pitulka, 1.6.2008 -
Dobrý den,již jsem Vám jednou psala ohledně státnic. Dnes jsem se dozvěděla přesný datum. Myslíte, že je zvládnu?

Dobrý den, zvládnete lépe než očekáváte.


Pitulka, 21.5.2008 -
Dobrý den, studuji ... Ani ne za 3 týdny...od 10.6. dělám státní závěrečnou zkoušku. Bude to 10., 11. nebo 12.6. Mohla byste se podívat, zda ji zvládnu? Dělám ji z filosofie, psychologie a dějepisu. Děkuji za odpověď a přeju hezký den.

Dobrý den, všechny tři termíny jsou opravdu dobré, nervujete se neodůvodněně...LA

Zpět do Poradny

Astroložka

Propagujte i svojí stránku