Na Pražském zodiaku Slunce právě prochází ulicí: 


MILÍ PŘÍZNIVCI ASTROLOGIE, denní horoskopy najdete v levém menu nahoře. Ať se vám líbí, ať jsou k užitku.


ZNOVU OTEVÍRÁM PORADNU, PTEJTE SE. Uvidíme, jak to půjde

Zůstává také možnost osobní konzultace. Kromě setkání u stolu nad horoskopem, můžeme hovořit po skypu nebo telefonem. Jestli vás zaujal můj přístup k astrologii, ráda Vás objednám a udělám vše, abych vám prospěla.
Přeji vám všechno dobré.

vaše astroložka Ljuba Axmannová

Chcete-li položit dotaz, musíte se zaregistrovat a přihlásit. (Celkem 7936 otázek.)

Rebeca611, 7.1.2009 -
Prepáčte, zabudla som napísať kedy a kde sa syn narodil...Veľmi pekne Vám ďakujem,viem že toho máte veľa(jedná sa o ten zvýšený bilirubín-písala som pred 2 dňami).Dopočutia a ešte raz so srdca ďakujem!


Dobrý den, podle horoskopu je Váš syn dost v pohodě. Doporučuji nechat na lékařích, co dál, zbytečně nepředjímat těžkosti. Přeji vyrovnanost, pohodu a radost i z maličkostí...LA


Rebeca611, 5.1.2009 -
Dobrý deň , prosím Vas o radu, môj 14 r. syn má už asi 2 roky zvýšený bilirubín, mám strach o jeho zdravie, prosím poradte,či sa mu to upraví,hráva futbal, majú ťažké tréningi a myslím že ho to tiež dosť vyčerpáva.Futbal je jeho láska a venuje mu všetok čas.Ďakujem Vám do počutia.

Ale kdy, v kolik hodin a kde se syn narodil? Přeji dobrý den...LA


Rebeca611, 31.12.2008 -
Dobrý deň ,prajem Vám všetko dobré do Nového roku, veľa zdravíčka, lásky pohody a veľa tej dobrej energie, ktorou obdarúvate ľudí prosiacich Vás o pomoc.Touto cestou sa chcem v mene všetkých poďakovať za Vašu pomoc,čas a trpezlivosť.Vďaka pani Ljubo, nech sa Vám v živote darí.

DĚKUJI ZA PŘÁNÍ A ZÁROVEŇ I ZA VŠECHNA DALŠÍ PŘÁNÍ, KTERÁ MI PŘIŠLA.
MĚJME VŠICHNI DOBRÝ ROK, NESKLÁDEJME RUCE DO KLÍNA V OČEKÁVÁNÍ KATASTROF, ALE ŽIJME PO VŠECHNY DNY TO, CO NÁM PŘINÁŠEJÍ, A BUDE TO DOBRÉ.
Vaše Ljuba Axmannová


Rebeca611, 16.12.2008 -
Dobrý deň,prosím Vás o radu -týka sa to mojej práce,do ktorej som nedávno nastúpila. Je to práca úplne odlišná od mojej profesie ,ale v dnešnej dobe si človek moc nenavyberá.Je to pre mňa niečo nové náročné po psychickej aj fyzickej stránke.Pred týždňom som skolabovala-vraj totálna vyčerpanosť.Prosím Vás o radu, či mám naďalej zotrvať v tejto práci ktorá ma oberá o všetku energiu, alebo sa mám poohliadnuť po niečom inom,pretože ani po finančnej stránke to nie je žiadna výhra. Veľmi pekne ďakujem, dovidenia.


Dobrý den, domnívám se, že v současnosti kladete příliš velký důraz na slova, a ta Vás zklamala, resp. nedokázala jste, co jste chtěla. Nechte mluvit druhé. Vyjdou z toho Vaše dobrá rozhodnutí. Potíž zdá se mi není v práci, ale ve Vaší dočasně nízké sebedůvěře. Nechtějte se sama zvát šéfem, jen počkejte, až Vás "zvolí" :-) ...LA

Zpět do Poradny

Astroložka

Propagujte i svojí stránku