Na Pražském zodiaku Slunce právě prochází ulicí: 


MILÍ PŘÍZNIVCI ASTROLOGIE, horoskopy k NOVu a Úplňku najdete v levém menu nahoře. Ať se vám líbí, ať jsou k užitku.


Jak je vidět, do poradny nepíšu a lepší to už sotva bude. Možná najdete inspiraci v odpovědích. které tu už jsou. Možná to není k zahození.

Je tu ještě malá možnost osobní konzultace, zkuste to, chcete-li. Přeji vám všechno dobré.

vaše astroložka Ljuba Axmannová

Chcete-li položit dotaz, musíte se zaregistrovat a přihlásit. (Celkem 7937 otázek.)

Reni_K, 11.9.2008 -
Prajem pekný večer, chcem Vás poprosiť o radu. Manžel má problémy v práci a chce dať zajtra výpoveď. Ja som na materskej a tak neviem, či je to teraz vhodné a či si dokáže nájsť novú prácu, ktorá ho bude napĺňať a aj finančne výhodnú. Ďakujem krásne za odpoveď. R


Dobrý den, jaká je manželova původní profese, v jakém oboru pracuje nyní a odkdy?
Blahopřeji k miminku - holka nebo kluk? Stále žijete u rodičů?...LA


Reni_K, 9.6.2008 -
Ďakujem krásne za povzbudenie. Momentálne sme u mojich rodičov v dome, no je dosť ťažké pre mojich rodičov zvykať si na to, že mám už vlastný život. Snažíme sa s manželom veľa s bábom rozprávať aj keď je ešte v brušku a je to úžasne krásne ako reaguje na naše hladenie a maznanie.

...


Reni_K, 8.6.2008 -
Prajem pekný deň, chcem Vás poprosiť o radu. Riešime s manželom bývanie a akosi sa to točí, jeho neistá práca ja o chvíľku na materskej a momentálne nezamestnaná. Túžime po malom domčeku, no mám obavy, či to všetko finančne zvládneme a či nemáme radšej voliť jednoduchšiu cestu a to bývanie v paneláku. Vopred ďakujem za odpoveď.


Dobrý den, nepatříte mezi lidi, kteří by mohli v otázce peněz spoléhat na štěstěnu. Vždy bude třeba hospodařit. Domnívám se, že hlavní je teď hezké, milé a klidné zázemí pro miminko, kterému dlouho bude úplně jedno, jestli je ve vlastním nebo v pronájmu, v domku či v domě, ale bude silně vnímat pohodu nebo nepohodu mezi vámi. Doporučuji schůdnější z možností, a jistotu pro malé i vás velké...LA

Zpět do Poradny

Astroložka

Propagujte i svojí stránku