Na Pražském zodiaku Slunce právě prochází ulicí: 


MILÍ PŘÍZNIVCI ASTROLOGIE, denní horoskopy najdete v levém menu nahoře. Ať se vám líbí, ať jsou k užitku.


ZNOVU OTEVÍRÁM PORADNU, PTEJTE SE. Uvidíme, jak to půjde

Zůstává také možnost osobní konzultace. Kromě setkání u stolu nad horoskopem, můžeme hovořit po skypu nebo telefonem. Jestli vás zaujal můj přístup k astrologii, ráda Vás objednám a udělám vše, abych vám prospěla.
Přeji vám všechno dobré.

vaše astroložka Ljuba Axmannová

Chcete-li položit dotaz, musíte se zaregistrovat a přihlásit. (Celkem 7937 otázek.)

Roseanne, 29.5.2012 -
Dobrý den,od ... jsem na neschopence po operaci ŠŽ. Bylo to ve výpovědní lhůtě,ale nezaslali mi zprávu na soc.zabezpečení (nějaký jejich šprajc)prý mě přeplatili.Nemám proto peníze.Vyřeším to sama svými silami? Nebo to budu muset řešit přes právníka..na kterého nemám..děkuji moc za radu.


Dobrý den, zdravím Vás :-) . Napište mi přesný název zařízení, kde jste zaměstnaná, porovnám horoskopy. Jestli se přece jen odhodláte ke konzultaci, dám Vám slevu. Přeji všechno dobré...LA


Roseanne, 29.1.2011 -
Dobrý den,chtěla bych se zeptat,pracuji čtyři roky ve zdravotnictví,ale mám tam špatné kolegyální vstahy.Před rokem jsem onemocněla se štítnou žlázou.Mám to ze stresu a pracovního prostředí.Najdu nové zaměstnání?Jakým směrem bych to měla směřovat? Nezhorší se mi ještě víc zdraví?Děkuji za odpověď.


Dobrý den, to je nelehká otázka, na kterou odpověď nalezneme leda při celostním rozboru - osobním setkání nad Vaším horoskopem a souvislostmi Vašeho dosavadního života. Přeji všechno dobré...LA

Zpět do Poradny

Astroložka

Propagujte i svojí stránku