Na Pražském zodiaku Slunce právě prochází ulicí: 


MILÍ PŘÍZNIVCI ASTROLOGIE, denní horoskopy najdete v levém menu nahoře. Ať se vám líbí, ať jsou k užitku.


ZNOVU OTEVÍRÁM PORADNU, PTEJTE SE. Uvidíme, jak to půjde

Zůstává také možnost osobní konzultace. Kromě setkání u stolu nad horoskopem, můžeme hovořit po skypu nebo telefonem. Jestli vás zaujal můj přístup k astrologii, ráda Vás objednám a udělám vše, abych vám prospěla.
Přeji vám všechno dobré.

vaše astroložka Ljuba Axmannová

Chcete-li položit dotaz, musíte se zaregistrovat a přihlásit. (Celkem 7936 otázek.)

Tyyyna, 27.7.2009 -
Dobrý den, prosím Vás o radu. Přítele čekají životní změny, které ovšem musí udělat sám. Pomohou mu hvězdy a jakou roli v tomto případě mám zaujmout já, vyčkávat, nebo se více angažovat? Občas mám pocit, že ve vztahu ztrácím své já, že se moc snažím, aby vše klapalo a stává se někdy opak, jak se bude situace vyvíjet, co mohu udělat? Prosím odpověď na tyto dvě otázky. Předem děkuji.

Dobrý den, žádný nátlak vašemu vztahu neprospěje...LA


Tyyyna, 13.5.2009 -
Dobrý den,
ráda bych se zeptala jestli podle data a místa narození mě a mého přítele, můžete usoudit na to, jak bude vypadat společná cesta životem. Momentálně procházíme složitějším obdobím, a ráda bych aby se věci vyvíjely lépe než teď. Je tu nějaká šance? Prosím mohla byste zjistit, jak vypadá výhled do blízké i vzdálené budoucnosti? Moc vám předem děkuji za odpověď.


Dobrý den, domnívám se, že zatím asi máte docela rozdílné životní zkušenosti, které se spolupodílejí na přístupu k životu, zejména tam, kde je třeba zbavit se obav a obtíží.
Máte schopnost citlivě pečovat a pěstovat to, co jste přijala za své - využijte ji a zkuste mu víc naslouchat (i v tom, co nepoví), porozumět mu, pochopit jeho důvody. Jestli je opravdu Vaším blízkým člověkem, budete časem sama vědět, co vašemu vztahu prospěje.Nebo přijdte na konzultaci/partnerský rozbor. (Pro objednání se ozvěte na mail)...LA


Tyyyna, 8.2.2009 -
Dobrý večer. Chtěla jsem se zeptat jestli při svém datu, času a místu narození mám možnost uspět v uměleckém směru - konkrétně kresba suchým pastelem. A také bych ráda věděla, jestli se tímto směrem budu moct ubírat časem i profesně, nebo to zůstane jen mým koníčkem. Děkuji.


Dobrý den, z mého pohledu jste rozený tlumočník, resp. umění je Vaše cesta k druhým lidem, kterým se jinak Vy sama otevíráte jen s obtížně. Zdali půjde o Vaši profesi, záleží nejspíš i na odvaze důsledně a do hloubky umění studovat...LA

Zpět do Poradny

Astroložka

Propagujte i svojí stránku