Na Pražském zodiaku Slunce právě prochází ulicí: 


MILÍ PŘÍZNIVCI ASTROLOGIE, denní horoskopy najdete v levém menu nahoře. Ať se vám líbí, ať jsou k užitku.


ZNOVU OTEVÍRÁM PORADNU, PTEJTE SE. Uvidíme, jak to půjde

Zůstává také možnost osobní konzultace. Kromě setkání u stolu nad horoskopem, můžeme hovořit po skypu nebo telefonem. Jestli vás zaujal můj přístup k astrologii, ráda Vás objednám a udělám vše, abych vám prospěla.
Přeji vám všechno dobré.

vaše astroložka Ljuba Axmannová

Chcete-li položit dotaz, musíte se zaregistrovat a přihlásit. (Celkem 7935 otázek.)

aajulkaa, 28.8.2019 -
Děkuji moc za konzultaci, byla pro mne přínosem.

děkuji Vám .


aajulkaa, 20.8.2019 -
Dobrý den a můžete mi poradit, jaký typ konzultace si zaplatit, který by mi zodpovědět tyto otázky, moji budoucnost i trochu na ten pokažený vztah, co se stalo a proč? kolik peněz a kam mám poslat.

tohle jsme probíraly i v roce 2014. změnila se jen adresa na astrolozka@seznam.cz. info je v Nabídce (levé menu hlavní stránky), podrobnosti probereme mailem. hezký večer přeji.


aajulkaa, 18.8.2019 -
Dobrý den, jsem čerstvě po rozchodu s partnerem, který mne hluboce zklamal. Můžu se zeptat, čeká mne v nastávajících měsících i něco pozitivního? Můžu potkat i někoho, kdo mi pomůže zapomenout a udělat můj život veselejší? Nebo je něco špatně ve mně? moc,moc děkuji

dobrý den, napište mi do poznámky v registraci data bývalého partnera, kdy vztah skončil, kdy začal.
ještě jednou dobrý den, děkuji za data, která jsou ale stejná, jako na začátku roku 2014, kdy jsem Vám poprvé doporučila osobní konzultaci. tu možnost jste se rozhodla nevyužít. pokusila jsem se prospět Vám odpovědí zdarma už šestkrát, nebudeme v tom pokračovat. přeji Vám všechno dobré, možnost placené konzultace zůstává.


aajulkaa, 20.4.2015 -
Dobrý den,chci Vás poprosit o radu. V poslední době docela těžko zvládám odloučení svého přítele,kvůli práci v zahraničí. I když je to velmi dobře placené, ta vzdálenost a setkávání se jen několikrát do roka mne ubíjí. Je tady možnost, že se mu naskytně aspoň z části tak výhodná nabídka někde blíže k domovu,třeba taky v zahraničí?
A můžu ještě já poprosit, jestli já najdu nějakou práci, která bude trochu podle mých představ?...moc,moc předem děkuji


Dobrý den, podívejte se prosím na otázku a odpověď ze 30.10.2014, ta odpověď stále platí.
Novou práci podle svých představ, to chcete zdá se v současnosti nad možnosti, které se nabízejí. Je mnohem schůdnější najít, co dobrého v sobě kromě výdělku má současné zaměstnání, naučit se mít radost z toho, co je. Přeji všechno dobré...LA


aajulkaa, 2.12.2014 -
Moc děkuji za odpověď.

...


aajulkaa, 30.11.2014 -
Dobrý podvečer, ještě Vás prosím o radu, ohledně dcery. V poslední době je to kolem mne jen samý problém. Má ve škole problémy s jedním předmětem, přitom je chytrá, všechno vzdává a už se dostala do 3.ročníku. Může horoskop nastínit, jestli toto období zvládne nebo její problémy budou přetrvávat, nějak na všechno zanevřela. Chtěla bych jí pomoct a nevím jak, co by bylo nejlepší. Byla bych moc vděčná za nějakou odpověď.


Dobrý den, jako by dcera přišla o své významné jistoty? Určitě prožívá náročné období, ve kterém možná ještě přituhne...Čímkoliv ale projde, pomůže jí to v dalším životě. Asi je to její přirozený způsob posunu v životě - jen tak něco její postoje ani jednání nezmění. Buďte trpělivá a mějte ji dál ráda. Nejspíš Vás časem v dobré překvapí ... LA


aajulkaa, 21.11.2014 -
Dobré ráno,moc děkuji za odpověď.

...


aajulkaa, 20.11.2014 -
Dobrý den, zvažuji operaci pupeční kýly, pořád jsem to odkládala a neměla na to odvahu. Můžu se zeptat, z astrologického pohledu, tak aby všechno dobře dopadlo, bylo by vhodné období leden až únor? Moc Vám děkuji.


Dobrý den, domnívám se, že by Vám prospělo datum mezi 19. únorem a 5. březnem. Přeju pohodu ...LA


aajulkaa, 31.10.2014 -
Dobré ráno, děkuji za odpověď. Jen jsem se chtěla zeptat, dá se konzultovat i třeba přes skype? Bydlím na hranici se Slovenskem.
Ještě jednou děkuji.


Dobrý den, ano to je dobrý způsob. Jen je třeba udělat předem platbu na účet a na mail astrolozka@astrolozka.cz poslat také předem data vašeho vztahu a najlépe i data dřívějších partnerů. Přeji pohodu...LA


aajulkaa, 30.10.2014 -
Dobrý den, chtěla bych se zeptat na náš vztah s přítelem. Pracuje v zahraničí a budeme se vídat jen párkrát do roka (kvůli vzdálenosti bude jezdit do ČR každé cca 2měsíce) . Udělala jsem dobře, že jsem mu tuto práci nerozmluvila, když to šlo? Mám strach, co to s náma udělá. Je možnost toto všechno zvládnout a překonat spolu a hlavně být pár i v budoucnu? Moc Vám budu vděčná za odpověď.


Dobrý den, domnívám se, že jste ani nemohla jinak, než mu práci schválit. Proto Vás má rád, že mu rozumíte, chápete ho a přejete mu splnění jeho přání. Jak to dopadne, nevím, záleží na tom, jak moc jste ho rozmazlila. Jestli hodně, bude mu to brzy chybět... Pro obsáhlejší odpověď bychom se měly sejít ke konzultaci. Přeji Vám všechno dobré...LA

Starší dotazy 

Zpět do Poradny

Astroložka

Propagujte i svojí stránku