Na Pražském zodiaku Slunce právě prochází ulicí: 


MILÍ PŘÍZNIVCI ASTROLOGIE, denní horoskopy najdete v levém menu nahoře. Ať se vám líbí, ať jsou k užitku.


ZNOVU OTEVÍRÁM PORADNU, PTEJTE SE. Uvidíme, jak to půjde

Zůstává také možnost osobní konzultace. Kromě setkání u stolu nad horoskopem, můžeme hovořit po skypu nebo telefonem. Jestli vás zaujal můj přístup k astrologii, ráda Vás objednám a udělám vše, abych vám prospěla.
Přeji vám všechno dobré.

vaše astroložka Ljuba Axmannová

Chcete-li položit dotaz, musíte se zaregistrovat a přihlásit. (Celkem 7937 otázek.)

akinom11, 26.1.2008 -
Dobrý deň, chcela by som sa opýtať na perspektívu vzťahu. S tým, že priateľ chce mať kľud máte asi pravdu. Má toho veľa, študuje popri práci a tie problémy v rodine.Je zaneprázdnený, nevideli sme sa takmer dva mesiace.Komunikujeme cez internet.Ako som už písala, je ironický a uzatvára sa. Je to prechodné obdobie? Mám trpezlivo čakať alebo to povedie k rozchodu?? Ďakujem za odpoveď.


Dobrý den, nejbližší dva měsíce byste se měla věnovat hlavně sobě (svým jiným přáním a potřebám i povinnostem), na přítele spíše reagovat než být sama aktivní. Jestli do dubna nezmění svůj přístup (odstup), bude lépe pro Vás, nechat ho být...LA


akinom11, 17.1.2008 -
Dobrý deň, chcela by som sa opýtať na vzťah ... Posledné dva mesiace nám to neklape, stiahol sa do seba,je ironicky.Mal problémy v rodine.Zmení sa to? Môžete mi naznačiť ako ďalej? Prekoná to?Veľmi ho ľúbim a trápi ma to. Ďakujem za odpoveď.


Dobrý den, domnívám se, že problém je možná ve Vaší velké starostlivosti o partnera, která je mu běžně milá, ale pokud se o něj zvýšenou měrou "starají" i doma, chce mít od všeho pokoj (zodpovědnost asi není jeho silná stránka, výuka je bolestivá a nepříjemná...). Pomoci by mohlo, když v současné době budete pečovat víc o sebe než o něj...LA


Zpět do Poradny

Astroložka

Propagujte i svojí stránku