Na Pražském zodiaku Slunce právě prochází ulicí: 


MILÍ PŘÍZNIVCI ASTROLOGIE, horoskopy k NOVu a Úplňku najdete v levém menu nahoře. Ať se vám líbí, ať jsou k užitku.


Jak je vidět, do poradny nepíšu a lepší to už sotva bude. Možná najdete inspiraci v odpovědích. které tu už jsou. Možná to není k zahození.

Je tu ještě malá možnost osobní konzultace, zkuste to, chcete-li. Přeji vám všechno dobré.

vaše astroložka Ljuba Axmannová

Chcete-li položit dotaz, musíte se zaregistrovat a přihlásit. (Celkem 7937 otázek.)

cajinka, 26.10.2009 -
Zdravím z deštivé podzimní ... a měla bych prosbu : cca už 6 let mám pocit, že mě nic moc netěší a že se meumím najít. Chtěli jsme další dítě, já chtěla změnit zaměstnání, které mě již delší dobu nenaplňuje,nebo studovat, ale nic z toho se prozatím nepodařilo. Tato stagnace v mém věku mě hodně ubíjí, ikdyž mám docela vzorné manželství a vpodstatě bych si na nic neměla stěžovat. Chtěla bych se zeptat, jestli nějaká pozitivní změna u mě někdy v budoucnu nastane, jsem člověk, který s radostí pracuje pro druhé, ale jaksi se neumím vymotat sama ze sebe a najít ten správný koneček, jako bych se stále něčeho bála ( myslím , že lví lenost v tom není, jen cítím, že nemám chuť jít hlavou proti zdi, tak stále vyčkávám a to může vlastně ona nějaká lenost i být )Stále přemýšlím, za který konec zatahat,aby se klubíčko rozvinulo . Třeba mi budete umět poradit.. tzv. nakopnout, co by mému vnitřnímu človíčkovi přivedlo zase radost a energii do života.
Děkuji moc a mějte se sluníčkově. Zdraví ...


Dobrý den, narodila jste se Sluncem stejně jako Federer, světová jednička tenisu. I když horoskopy se v lecčems podobají, rozdíl je zejména v koncovkách :-). Domnívám se, že nepoužíváte, co ve Vás je, že se řídíte víc zdáním než skutečnou potřebou. Dejte na vlastní chuť a přání, nejednejte stále podle toho, s čím vnitřně nesouhlasíte. Netopte se, když umíte plavat...LA

Zpět do Poradny

Astroložka

Propagujte i svojí stránku