Na Pražském zodiaku Slunce právě prochází ulicí: 


MILÍ PŘÍZNIVCI ASTROLOGIE, denní horoskopy najdete v levém menu nahoře. Ať se vám líbí, ať jsou k užitku.


ZNOVU OTEVÍRÁM PORADNU, PTEJTE SE. Uvidíme, jak to půjde

Zůstává také možnost osobní konzultace. Kromě setkání u stolu nad horoskopem, můžeme hovořit po skypu nebo telefonem. Jestli vás zaujal můj přístup k astrologii, ráda Vás objednám a udělám vše, abych vám prospěla.
Přeji vám všechno dobré.

vaše astroložka Ljuba Axmannová

Chcete-li položit dotaz, musíte se zaregistrovat a přihlásit. (Celkem 7937 otázek.)

danica, 7.7.2008 -
Dobrý den. Už několik let jsem rozvedená, jak jsem uvedla- je to 5 let. Nemám z manželství žádné děti, ale ted čekám dítě. Problém je však, v tom, že ho čekám s 18. letým studentem, do kterého jsem se bláznivě zamilovala. Poznali jsme se na jedné rodinné oslavě, a ještě ten večer jsme se spolu milovali. Dítě chce a chce se mě i vzít, jenomže lidé mě všude pomlouvají i říkají, že jsem děvka. Prosim poradte mi. Muj přítel je o tolik mladší a já se nedokážu vyrovnat se všemi nadávkami lidí. Děkuji.


Dobrý den, ve Vašem horoskopu zrození je naznačena nutnost zaujmout osobitý postoj ke svým kořenům. Přestaňte se porovnávat se svými předky a žíjte svůj vlastní život. Současnost nenutí ženu zůstávat v rodišti svých předků. Pro svého přítele můžete být ještě velmi dlouho žena Žena, můžete se vy dva naučit být dobrými partnery a rodiči. Taky můžete všechno pokazit - rozhodnutí je na vás obou, nutná je důslednost. Neberte závist sousedek jako určující pro Váš život...LA

Zpět do Poradny

Astroložka

Propagujte i svojí stránku