Na Pražském zodiaku Slunce právě prochází ulicí: 


MILÍ PŘÍZNIVCI ASTROLOGIE, denní horoskopy najdete v levém menu nahoře. Ať se vám líbí, ať jsou k užitku.


ZNOVU OTEVÍRÁM PORADNU, PTEJTE SE. Uvidíme, jak to půjde

Zůstává také možnost osobní konzultace. Kromě setkání u stolu nad horoskopem, můžeme hovořit po skypu nebo telefonem. Jestli vás zaujal můj přístup k astrologii, ráda Vás objednám a udělám vše, abych vám prospěla.
Přeji vám všechno dobré.

vaše astroložka Ljuba Axmannová

Chcete-li položit dotaz, musíte se zaregistrovat a přihlásit. (Celkem 7936 otázek.)

danny42, 10.8.2009 -
Dobrý den, s po 2 letech manželství máme s manželkou hlubokou partnerskou krizi kdy se ode mne zcela odtáhla (řík, že mne má ráda, ale že mne nemiluje). Tvrdí, že jsem ji zanedbával apod. Nyní říká, že má totální chaos v hlavě.Faktem je, že dříve žila 10 let sama jen s dcerou a nyní žijeme společně necelý rok. Před dvěma podstoupila potrat. Podezírám ji nyní, že má milence, ale důkazy raději nehledám. Můžete mi napsat zda máme šanci tuto krizi ustát? A je ještě šance na dítě? Už to trvá 3 měsíce. Manželka je narozena ... Děkuji.


Dobrý den, domnívám se, že jste se oba v průběhu života stali víceméně osamělými běžci, kteří se sešli na stejné trati. Vaše soužití má šanci, jestli najdete nový, společný cíl. Nemělo by jím být prvoplánově dítě, pokuste se navázat na to, co vás sblížilo. A jestli Vám na vztahu záleží, bude dobré zamyslet se, co je třeba změnit v každodenním přístupu, aby k Vám partnerka mohla zas vzhlížet (v téhle souvislosti objektivita není důležitá, domnívám se)...LA

Zpět do Poradny

Astroložka

Propagujte i svojí stránku