Na Pražském zodiaku Slunce právě prochází ulicí: 


MILÍ PŘÍZNIVCI ASTROLOGIE, horoskopy k NOVu a Úplňku najdete v levém menu nahoře. Ať se vám líbí, ať jsou k užitku.


Jak je vidět, do poradny nepíšu a lepší to už sotva bude. Možná najdete inspiraci v odpovědích. které tu už jsou. Možná to není k zahození.

Je tu ještě malá možnost osobní konzultace, zkuste to, chcete-li. Přeji vám všechno dobré.

vaše astroložka Ljuba Axmannová

Chcete-li položit dotaz, musíte se zaregistrovat a přihlásit. (Celkem 7937 otázek.)

delfin73, 11.3.2010 -
Dobrý večer paní Ljubo, můj dotaz se týká pronájmu mého bytu. Ať dělám, co dělám nemůžu najít vhodné podnájemníky, abych to upřesnila, nemůžu najít vůbec žádné podnájemníky, a to jsem si dala pouze požadavek ne studenti a kuřáci...:-).Realitka mě teď někoho našla, ale můžou se nastěhovat až od května. Začínám být nervozní, protože jsem na mateřské a musím platit byt, ve kterém nebydlím. Tak se chci zeptat, jestli je odpověď ve vašich silách, obrátí se mi už brzy karta??:-)
Děkuji za odpověďˇ


Dobrý den, ptala jste se včera, možná dnes už je vše jinak? Určitě ale do narozenin by měl být byt obsazený.
Přeju dobrý rok - přibudou i nějaké peníze, jen doporučuji neriskovat s nimi nikterak :-). Mějte pohodu...LA


delfin73, 8.1.2010 -
Dobrý den, chtěla bych vás poprosit, zda byste mi mohla prozradit, co nejvíc dominuje nebo jaká vlastnost je nejvýraznější v horoskopu mé dcery nar... Je potřeba k výkladu nativity dítěte osobní konzultace? Nebudete si mě určitě pamatovat, ale asi před 6 lety, jsem byla u vás na konzultaci.
děkuji a přeji vám hezký den


Dobrý den, pozdravuji Vaši malou . Je u ní důležitější než u jiných, porovnat její horoskop s možnostmi, s potenciálem jejích blízkých lidí, všimnout si, koho v čem nejlépe přijme pro svůj rozvoj - základem je přístup k autoritám, vymezování se, touha být autoritou, být uznávána, brána vážně.
Vzpomínám si na Vás, ale databáze od té doby doznala vylepšení, takže Vaše horoskopy nemohu najít .
Osobní konzultace je vždy lepší, a písemný rozbor i dražší. Nevím, kde teď žijete, ale jeden týden v měsíci bývám v Luhačovicích - jestli je to pro Vás výhodné, ozvěte se už na mail. Dobrý rok přeji...LA


delfin73, 4.7.2008 -
Dobrý den paní Axmannová, co můžu očekávat, pokud mi přechází progresivní Luna přes ascendent?
Děkuji za odpověď


Dobrý den, Luna sekundárních direkcí bude na Ascendentu Vaší nativity až 28.11.2009. Obecně vzato - v centru Vaší pozornosti bude zvýšená péče o sebe sama s důrazem na volnost v sebevyjádření...LA


delfin73, 9.5.2008 -
Děkuji za odpověď, ale abych se přiznala moc tomu nerozumím....A podle Vás jsou pro mě vhodné které dny? Jonášovu metodu jsem si našla na internetu, zadala datum a hodinu narození a vyšly mi nějaké data, ale jestli jsou správné to netuším. Jak se díváte vy na tyhle výpočty, dá se vůbec početí dítěte naplánovat, asi ne že:-)

Ach jo :-) , data, která jste sem napsala, jsou právě ty solilunární revoluce. No a když takové datum vyjde na stejný den jako plodné dny Vašeho menstruačního cyklu, je šance na početí asi větší než jindy. Spousta lidí na to věří. Sama ale mám dvě z mých tří dětí úplně mimo takovéto výpočty...LA


delfin73, 9.5.2008 -
Dobrý den paní Axmannová, přáli bychom si s přítelem dítě a vzhledem k tomu, že jsem již měla 35 let, mám trochu obavy, aby se nám to podařilo a hlavně aby dítě bylo zdravé. Mohla byste prosím nahlédnout do mého horoskopu a poradit, zda je pro to letos vhodné období a které dny? Našla jsem si, že podle metody Dr. JOnáše to je 3.5.08, 1.6.08, 1.7.08 atd. je to správně?
Moc děkuji


Dobrý den, data solilunárních revolucí odpovídají životadárným okamžikům, ale zdaleka ne jen doslova. Jsou obecně dobrá pro početí něčeho, ale čeho, to ukazují další souvislosti horoskopu. Jestli máte pravidelný menstruační cyklus, odpovídají Jonášově metodě data Vašich plodných dnů, která se překrývají s datem některé SL revoluce...LA

Zpět do Poradny

Astroložka

Propagujte i svojí stránku