Na Pražském zodiaku Slunce právě prochází ulicí: 


MILÍ PŘÍZNIVCI ASTROLOGIE, horoskopy k NOVu a Úplňku najdete v levém menu nahoře. Ať se vám líbí, ať jsou k užitku.


Jak je vidět, do poradny nepíšu a lepší to už sotva bude. Možná najdete inspiraci v odpovědích. které tu už jsou. Možná to není k zahození.

Je tu ještě malá možnost osobní konzultace, zkuste to, chcete-li. Přeji vám všechno dobré.

vaše astroložka Ljuba Axmannová

Chcete-li položit dotaz, musíte se zaregistrovat a přihlásit. (Celkem 7937 otázek.)

elenka, 16.11.2007 -
Moje sestra,...momentálně prochází celkovou duševní krizí.Odpovídá tomu i "postavení hvězd"? A jak to vypadá do budoucna?

Dobrý den, divná otázka. Nemám odpověď...LA


elenka, 12.11.2007 -
Dobrý večer,moc děkuji za Vaši odpověď.Svou nespokojenost v manželství již v sobě nesu mnoho let a souvisí s tím i mnohé šrámy na duši.Nesčetněkrát jsem se snažila něco změnit,zlepšit,ale nevyšlo to.Nemyslím si,že chyba je v mém muži,je možné,že je to jak jste napsala,ale nejsme ani jeden v manželství spokojený.Moje obavy z následků se týkají našich synů,kvůli nim jsem vydržela a nelituji toho,protože jsou šikovní.Jsou sice dospělí,ale domů jezdí rádi,nechci jim dělat problémy.


Dobrý den, podívala jsem se na Vaše možnosti technikou, která mapuje vnitřní růst člověka. Vychází mi to tak, že jste na pokraji obnovy sil (nepřepsala jsem se) s možností realistického pohledu na sebe sama a svoje představy o životě. Domnívám se, že v současnosti máte vlastní nástroje ke správnému rozhodnutí o vašem manželství. Přeji všechno dobré...LA


elenka, 11.11.2007 -
Jsem stále více nespokojená v manželství, toužím po rozb¨vodu,ale bojím se následků.
Chci se s Vámi poradit,zde je vhodné období na řešení těchto problémů a jak.


Dobrý den, domnívám se, že jste velmi přísná na sebe i na druhé. Zatímco ale pro sebe nakonec máte celkem pochopení, chyby druhých jen těžko odpouštíte. Z toho i nejspíš vychází Vaše obava z následků rozvodu. Kdyby totiž druzí začali měřit Vám stejnou mírou, jak sama jste zvyklá, utrpělabyste asi dost šrámů na duši. Tohle neberte prosím jako kritiku, ale čtení toho, co jste dostala do vínku při narození. Mám-li tedy vycházet z potenciálu Vašeho horoskopu (bez rozboru), doporučuji nerozvádět se, ale pokusit se na své manželství a muže podívat s odstupem, a spíše hledat, co dobrého Vás v něm může udržet, a co Vy sama můžete zlepšit (ve svém jednání), a nemyslím tím, že máte mlčet nebo se jen držet zpátky, ale aktivně se podílet na tom, aby vaše společné všední dny byly hezčí...LA

Zpět do Poradny

Astroložka

Propagujte i svojí stránku