Na Pražském zodiaku Slunce právě prochází ulicí: 


MILÍ PŘÍZNIVCI ASTROLOGIE, denní horoskopy najdete v levém menu nahoře. Ať se vám líbí, ať jsou k užitku.


ZNOVU OTEVÍRÁM PORADNU, PTEJTE SE. Uvidíme, jak to půjde

Zůstává také možnost osobní konzultace. Kromě setkání u stolu nad horoskopem, můžeme hovořit po skypu nebo telefonem. Jestli vás zaujal můj přístup k astrologii, ráda Vás objednám a udělám vše, abych vám prospěla.
Přeji vám všechno dobré.

vaše astroložka Ljuba Axmannová

Chcete-li položit dotaz, musíte se zaregistrovat a přihlásit. (Celkem 7935 otázek.)

formula, 29.6.2009 -
Dobrý den p. Ljubo, moc Vás prosím o Váš názor. Mám starosti se svou dcerou ...Je nezodpovědná, nastoupila znovu do 1. ročníku učiliště a v měsící srpnu jí čekají opravné zkoušky, protože v důsledku absence jí neklasifikovali ze všech předmětů. Pár zkoušek již vykonala koncem června, ale stále se obávám, že bude opakovat l. ročník, protože to nezvládne. Trápím se a když tak přemýšlím, problémy jsou hlavně s tou docházkou do školy. Na to zkrátka kašle. Bývá náladová, odmítá respektovat autority a jednat s ní o něčem, tak to chce pořádnou dávku trpělivosti. Také má přítele, o kterém si myslím, že je příčinou její absence ve škole. Moc Vám děkuji.


Dobrý den, domnívám se, že Vaše dcera má všechny předpoklady k tomu, aby se ze svých chyb poučila a zbytečně ty samé neopakovala. Jestli ji teď před něčím uchráníte, vybere si to jinak. Až "uzná za vhodné", může mít časem velmi dobré výsledky nejen ve škole. Přeji Vám pohodu a dobré nervy...LA


formula, 22.5.2009 -
Dobré ráno, moc Vám paní Ljubo děkuji za odpověď. Bydlím na sev. Moravě, takže přijet je pro mne obtížné. Já sama už vím, že čas vše ukáže. Nechám tedy věcem volný průběh. Hezký den přeji.

...


formula, 21.5.2009 -
Dobrý den, prosím Vás moc o odpověď. V současné době prožívám období, které je pro mne vyčerpávající. Ráda bych si od Vás přečetla, že se vše vyřeší a bude lépe. Mám vážné problémy v manželství a jsem rozhodnuta se rozvést.Jak to vidí hvězdy?


Dobrý den, domnívám se, že období, kdy máte potřebu řešit krizi rozvodem, je právě jen obdobím, že nad snahou o rozumový přístup časem převáží Vaše citovost a potřeba chápat a chránit. Snad by bylo dobré, alespoň půl roku počkat. Nic se nevyřeší samo, ale odstup, který poskytuje čas, Vám umožní rozhodování bez následné lítosti. Nebo přijeďte, situaci i okolnosti projdeme v souvislostech při partnerském rozboru - z pouhého Vašeho data narození a pro poradnu nemám víc. Přeji všechno dobré. Ljuba Axmannová

Zpět do Poradny

Astroložka

Propagujte i svojí stránku