Na Pražském zodiaku Slunce právě prochází ulicí: 


MILÍ PŘÍZNIVCI ASTROLOGIE, horoskopy k NOVu a Úplňku najdete v levém menu nahoře. Ať se vám líbí, ať jsou k užitku.


Jak je vidět, do poradny nepíšu a lepší to už sotva bude. Možná najdete inspiraci v odpovědích. které tu už jsou. Možná to není k zahození.

Je tu ještě malá možnost osobní konzultace, zkuste to, chcete-li. Přeji vám všechno dobré.

vaše astroložka Ljuba Axmannová

Chcete-li položit dotaz, musíte se zaregistrovat a přihlásit. (Celkem 7937 otázek.)

formula, 4.11.2009 -
Dobrý den opět se na Vás obracím a prosím o odpověď. Již dříve jsem Vás žádala o odpověď, která se týkala mého manželství. Odpověděla jste mi, že manželovi odpustím. Manžel mě opět podvedl, nejednalo se však o nevěru. Na mé naléhání se odstěhoval a já jsem tentokrát rozhodnuta neustoupit a nevěřit jeho planým slibům. Zjistila jsem, že ho vlastně nepotřebuji. Díky jeho nezodpovědnosti jsem se naučila spoléhat sama na sebe. Proto prosím o odpověď: když podám žádost o rozvod, proběhne bez potíží? Moc děkuji.


Dobrý den, nepsala jsem, že mu odpustíte, ale že máte půl roku počkat s rozhodnutím. (Po kliknutí na + u své otázky si můžete přečíst ty minulé i s odpověďmi.)
Půl roku uběhlo, ale Vaše věta "Zjistila jsem, že ho vlastně nepotřebuji" Vás vrací ke koncům prvního manželství - k pravděpodobnému opakování chyb. Doporučuji rozbor, osobní konzultaci kvůli pochopení souvislostí a možnosti poodstoupit od problému. Domnívám se, že nejde zaprvé o to, zda rozvod proběhne bez potíží, jde o Vaši (a dceřinu) budoucnost...LA


formula, 17.8.2009 -
Děkuji za odpověď, mám nad čím přemýšlet.

...


formula, 14.8.2009 -
Dobrý den paní Ljubo, moc prosím o Váš názor. Jak jsem již dříve uváděla, jsem podruhé vdaná. Domnívám se, že to nebylo moudré rozhodnutí. I když jsme některé potíže ustáli, řeším stále problém s dcerami mého manžela. Nerozumíme si, a přesto, že je manžel svědkem jejich nevhodného chování ke mně, trvá na tom ,že se s nimi musím stýkat. Troufám si říci, že mladší dcera mne nenávidí. ... Dochází vždy k nepříjemné hádce,po které uvažuju, že to vzdám a raději budu žít sama. Děkuji za Vaši odpověď. Starší je nar...Ještě jednou děkuji.


Dobrý den, Vy jste té malé holce dovolila, aby se projevovala jako Váš soudce. Nehádejte se s ní, nemáte to zapotřebí. Vídá tátu omezeně, je její při setkání, přejte jí všechno, co z něj může mít. Ze srovnání vašich horoskopů vyplývá u vás obou podobná potřeba být pro něj první.
Mimochodem, nepsala jste, že jste vdaná podruhé.
Doporučuji překonat vzdálenost kvůli celostnímu rozboru. Přeji všechno dobré...LA


formula, 1.7.2009 -
Dobrý den, moc Vám děkuji za odpověď. Já doufám, že do doby než dcera "uzná za vhodné" já nepříjdu o "zdravý rozum". Ta nejistota co s ní bude, mě fakt ničí. Zapomněla jsem se v dotazu zeptat, zda se to zlepší, ale podle Vaší odpovědi, je to vše na ní. Přeji Vám hezký den

...


formula, 29.6.2009 -
Dobrý den p. Ljubo, moc Vás prosím o Váš názor. Mám starosti se svou dcerou ...Je nezodpovědná, nastoupila znovu do 1. ročníku učiliště a v měsící srpnu jí čekají opravné zkoušky, protože v důsledku absence jí neklasifikovali ze všech předmětů. Pár zkoušek již vykonala koncem června, ale stále se obávám, že bude opakovat l. ročník, protože to nezvládne. Trápím se a když tak přemýšlím, problémy jsou hlavně s tou docházkou do školy. Na to zkrátka kašle. Bývá náladová, odmítá respektovat autority a jednat s ní o něčem, tak to chce pořádnou dávku trpělivosti. Také má přítele, o kterém si myslím, že je příčinou její absence ve škole. Moc Vám děkuji.


Dobrý den, domnívám se, že Vaše dcera má všechny předpoklady k tomu, aby se ze svých chyb poučila a zbytečně ty samé neopakovala. Jestli ji teď před něčím uchráníte, vybere si to jinak. Až "uzná za vhodné", může mít časem velmi dobré výsledky nejen ve škole. Přeji Vám pohodu a dobré nervy...LA


formula, 22.5.2009 -
Dobré ráno, moc Vám paní Ljubo děkuji za odpověď. Bydlím na sev. Moravě, takže přijet je pro mne obtížné. Já sama už vím, že čas vše ukáže. Nechám tedy věcem volný průběh. Hezký den přeji.

...


formula, 21.5.2009 -
Dobrý den, prosím Vás moc o odpověď. V současné době prožívám období, které je pro mne vyčerpávající. Ráda bych si od Vás přečetla, že se vše vyřeší a bude lépe. Mám vážné problémy v manželství a jsem rozhodnuta se rozvést.Jak to vidí hvězdy?


Dobrý den, domnívám se, že období, kdy máte potřebu řešit krizi rozvodem, je právě jen obdobím, že nad snahou o rozumový přístup časem převáží Vaše citovost a potřeba chápat a chránit. Snad by bylo dobré, alespoň půl roku počkat. Nic se nevyřeší samo, ale odstup, který poskytuje čas, Vám umožní rozhodování bez následné lítosti. Nebo přijeďte, situaci i okolnosti projdeme v souvislostech při partnerském rozboru - z pouhého Vašeho data narození a pro poradnu nemám víc. Přeji všechno dobré. Ljuba Axmannová

Zpět do Poradny

Astroložka

Propagujte i svojí stránku