Na Pražském zodiaku Slunce právě prochází ulicí: 


MILÍ PŘÍZNIVCI ASTROLOGIE, denní horoskopy najdete v levém menu nahoře. Ať se vám líbí, ať jsou k užitku.


ZNOVU OTEVÍRÁM PORADNU, PTEJTE SE. Uvidíme, jak to půjde

Zůstává také možnost osobní konzultace. Kromě setkání u stolu nad horoskopem, můžeme hovořit po skypu nebo telefonem. Jestli vás zaujal můj přístup k astrologii, ráda Vás objednám a udělám vše, abych vám prospěla.
Přeji vám všechno dobré.

vaše astroložka Ljuba Axmannová

Chcete-li položit dotaz, musíte se zaregistrovat a přihlásit. (Celkem 7936 otázek.)

gulicka, 11.8.2009 -
Pekný deň prajem. Neustále rozmýšľam, kde je problém, že sa nám s manželom nedarí splodiť potomka. Už som bola 2x na umelom oplodnení. Raz sa nič nechytilo a druhý krát mi museli čistiť maternicu (potrat). Teraz neviem kedy je ten správny čas na posledný pokus. Manžel má sice pomalšie spermie ale 4 roky je dlhá doba bez výsledku. Momentálne sa začíname sústrediť na to, že asi skôr postavíme rodinný domček.


Dobrý den, Ascendent Vašeho horoskopu je opravdu v Rybách - při zadání výpočtu tady na stránkách jste zapomněla SEČ převést na GMT, ve kterém program horoskop počítá (čas na nultém poledníku je o hodinu menší než čas platný u nás při Vašem narození).
Domnívám se, že byste se kvůli vysvětlení měla obrátit na astrologa, který dělal rozbor Vašeho horoskopu zrození. Ten by také i za pomoci dat neúspěšných pokusů měl navrhnout termín posledního pokusu.
Domnívám se, že v horoskopech vás obou je jen málo přirozeného potenciálu k uvolnění, bezstarostnosti, hravosti, k příjemným a příznivým okolnostem početí. Možná, že když se zapřáhnete do stavby domku a na početí "zapomenete", půjde to nakonec samo. Víc v poradně nemám, musela bych udělat rozbor...LA

Zpět do Poradny

Astroložka

Propagujte i svojí stránku