Na Pražském zodiaku Slunce právě prochází ulicí: 


MILÍ PŘÍZNIVCI ASTROLOGIE, denní horoskopy najdete v levém menu nahoře. Ať se vám líbí, ať jsou k užitku.


ZNOVU OTEVÍRÁM PORADNU, PTEJTE SE. Uvidíme, jak to půjde

Zůstává také možnost osobní konzultace. Kromě setkání u stolu nad horoskopem, můžeme hovořit po skypu nebo telefonem. Jestli vás zaujal můj přístup k astrologii, ráda Vás objednám a udělám vše, abych vám prospěla.
Přeji vám všechno dobré.

vaše astroložka Ljuba Axmannová

Chcete-li položit dotaz, musíte se zaregistrovat a přihlásit. (Celkem 7936 otázek.)

helcae, 8.8.2009 -
Děkuji Vám za odpověď, rozumím tomu tak, že opět si budu muset své místo ve vztahu "vybojovat" a oporu hledat sama v sobě. Popletla jsem datum narození muže, který je mi sympatický ... Čeká mě s ním vztah?


Dobrý den, v horoskopech zrození nevidím důvod pro partnerský vztah, leda vztah jako jako dočasnou souhru, která se můž stát trvalou, pokud jste se oba dostatečně poučili z chyb v dosavadních partnerských vztazích - na pustém ostrově byste se asi časem vzájemně přesvědčili, že "to jde" - to ale platí i pro současné manželství...LA


helcae, 29.7.2009 -
Dobrý večer, jsem před rozvodem. Čeká mě další vztah nebo zůstanu s dětmi sama? Jak vidíte vztah s mužem ...? Předem děkuji za odpověď.


Dobrý den, jestli Vás k rozvodu přivádí rozum, bude dobré uvědomit si, že po odpočinku znovu vyvstane potřeba mít partnera, který Vám "nic nedá zadarmo". Může se stát, že s novým partnerem po čase budete cítit stále příliv inspirace, a opět pramalou podporu. Domnívám se ale, že nezůstanete sama. (Doporučuji celostní rozbor, tady "čtu" jen ze základního horoskopu.)...LA

Zpět do Poradny

Astroložka

Propagujte i svojí stránku