Na Pražském zodiaku Slunce právě prochází ulicí: 


MILÍ PŘÍZNIVCI ASTROLOGIE, horoskopy k NOVu a Úplňku najdete v levém menu nahoře. Ať se vám líbí, ať jsou k užitku.


Jak je vidět, do poradny nepíšu a lepší to už sotva bude. Možná najdete inspiraci v odpovědích. které tu už jsou. Možná to není k zahození.

Je tu ještě malá možnost osobní konzultace, zkuste to, chcete-li. Přeji vám všechno dobré.

vaše astroložka Ljuba Axmannová

Chcete-li položit dotaz, musíte se zaregistrovat a přihlásit. (Celkem 7937 otázek.)

issiska, 20.1.2013 -
Dobrý den, v současné době se po zdravotní stránce necítim dobře. Lékaři mi našli určitý mírný problém s játry. Chtěla jsem se zeptat zda brzo mé zdravotní problémy skončí nebo budou pokračovat a vyvíjet se v něco dalšího, protože už bych byla ráda kdyby to bylo v pořádku. A taky bych měla dotaz zda v oblasti lásky bude s mým přítelem vše i nadále v pořádku. Děkuji za odpověď.


Dobrý den, domnívám se, že Vaše zdravotní obtíže souvisí s laskavostí, které se Vám dostává dlouhodobě méně, než jste zvyklá, a také nutností uvědomovat si hodnotu věcí a podle toho s nimi stále nakládat, oproti dřívější lehkosti. Místo radosti a optimismu nejspíš příliš zohledňujete nejrůznější okolnosti v životě - i to Vám ubírá sil. To je třeba změnit.
Váš přítel určitě velmi podpořil Vaše sebevědomí před světem, přede všemi. Sám se ale také s lecčím potýká a potřebuje svým způsobem zase Vaši pomoc. Pro užitečnou odpověď je třeba sejít se na konzultaci, třeba přes Skype. Přeji všechno dobré...LA

Zpět do Poradny

Astroložka

Propagujte i svojí stránku