Na Pražském zodiaku Slunce právě prochází ulicí: 


MILÍ PŘÍZNIVCI ASTROLOGIE, horoskopy k NOVu a Úplňku najdete v levém menu nahoře. Ať se vám líbí, ať jsou k užitku.


Jak je vidět, do poradny nepíšu a lepší to už sotva bude. Možná najdete inspiraci v odpovědích. které tu už jsou. Možná to není k zahození.

Je tu ještě malá možnost osobní konzultace, zkuste to, chcete-li. Přeji vám všechno dobré.

vaše astroložka Ljuba Axmannová

Chcete-li položit dotaz, musíte se zaregistrovat a přihlásit. (Celkem 7937 otázek.)

ivetka123, 3.2.2011 -
Ďakujem Vám za odpoveď. Ak ešte môžem poprosiť o odpoveď,v akej oblasti sa to javí ako záťaž.Je to všeobecne, alebo po zdravotnej stránke? Cítim sa dosť osamelá a stále akoby smutná. Ďakujem veľmi pekne.


Dobrý den, domnívám se, že jste prostě unavená, nedoceněná za svoje (zejména pracovní) výkony. To ale neznamená, že na sebe máte naložit zodpovědnost za výchovu dalšího člověka "jen" proto, že Vás zpočátku bude bezvýhradně milovat. Moc Vám přeji naučit se říkat ne nadbytku práce a naopak věnovat čas aktivnímu odpočinku. V poradně víc nemám. Přeji všechno dobré...LA


ivetka123, 1.2.2011 -
Dobrý deň, chcela by som sa spýtať,či mám ešte nádej otehotnieť.Dve deti mám a veľmi som chcela ešte jedno , no pred rokom som potratila. A ešte jedna otázka , ako sa mi bude dariť finančne. Ďakujem veľmi pekne za odpoveď.


Dobrý den, roční horoskop je naplněn sdílením, spoluprožíváním, péči o druhé podle JEJICH potřeb. Těhotenství se tu nabízí jako zátěž, ne přínos pro váš domov. Přeji Vám, ať přistupujete ke všedním dnům stále s radostí a možná i špetkou moudrosti...LA

Zpět do Poradny

Astroložka

Propagujte i svojí stránku