Na Pražském zodiaku Slunce právě prochází ulicí: 


MILÍ PŘÍZNIVCI ASTROLOGIE, horoskopy k NOVu a Úplňku najdete v levém menu nahoře. Ať se vám líbí, ať jsou k užitku.


Jak je vidět, do poradny nepíšu a lepší to už sotva bude. Možná najdete inspiraci v odpovědích. které tu už jsou. Možná to není k zahození.

Je tu ještě malá možnost osobní konzultace, zkuste to, chcete-li. Přeji vám všechno dobré.

vaše astroložka Ljuba Axmannová

Chcete-li položit dotaz, musíte se zaregistrovat a přihlásit. (Celkem 7937 otázek.)

jonathanracek, 16.3.2010 -
Dobrý den,

ráda bych se zeptala na moje profesní uplatnění. Mám VŠ, ale vůbec jsem v oboru nepracovala, pak jsem cestovala, byla au pair, dělala brigádnické práce, ale naučila jsem se jazyky, pak jsem úspěšně učila cizí jazyky ve škole, soukromě i ve firmách, po 6 letech jsem našla opět úspěšné uplatnění v bankovnictví, nyní čekám miminko, ze zdrav. důvodů jsem doma a dělám účetnictví do manželova internetového obchodu. V podstatě jsem pořád nenašla obor, který by mě uspokojil, vždy se po čase objeví nechuť, nevidím motivaci, vidím spíš řešení v oboru, kde nebudu ve styku příliš s lidmi, nejlépe podnikání, přemýšlím o různých oborech, ale nejsem si jistá, který. Poradíte? Možná by i klapalo být pouze v manželově firmě, pokiud by nás uživila. Jak vidíte tuto možnost? Nebo mi poradíte něco zcela jiného? Nechci skončit jako věčný student, podařilo se mi dohonit manželství, děti, opravujeme dům, chci najít i své spokojené profesní uplatnění. Děkuji. Přji příjemný den.


Dobrý den, to je dobré zadání pro celostní rozbor, až zjistíte svůj čas narození (za mírný poplatek v porodnici nebo na matrice).
Takhle je Váš horoskop samý oheň, samý vzduch, žádná země, rozum z vodní tůně :-) . Až se narodí miminko, bude snad Vaše dítě tou kotvou, která Vám umožní zastavit se, rozhlédnout se, šťastně, a přitom správně a nadlouho si vybrat. Přeji krásné dny...LA

Zpět do Poradny

Astroložka

Propagujte i svojí stránku