Na Pražském zodiaku Slunce právě prochází ulicí: 


MILÍ PŘÍZNIVCI ASTROLOGIE, horoskopy k NOVu a Úplňku najdete v levém menu nahoře. Ať se vám líbí, ať jsou k užitku.


Jak je vidět, do poradny nepíšu a lepší to už sotva bude. Možná najdete inspiraci v odpovědích. které tu už jsou. Možná to není k zahození.

Je tu ještě malá možnost osobní konzultace, zkuste to, chcete-li. Přeji vám všechno dobré.

vaše astroložka Ljuba Axmannová

Chcete-li položit dotaz, musíte se zaregistrovat a přihlásit. (Celkem 7937 otázek.)

kacka75, 8.2.2010 -
Děkuji paní Ljubo....rozumím:-)

...


kacka75, 4.2.2010 -
Zdravím Vás, paní Ljubo a děkuji za Vaši odpověď a myslím, že jste to vystihla naprosto přesně, upřímně jsem i tuto odpověď čekala, protože to cítím stejně, přesto musím podoktnout, že opravdu se snažím a nemám problém přijmout práci "pod úroveň",vzhledem k mému vzdělání to je i přesné,ale nedaří se ani toto najít,buď je to finančně tak, že se stejně o sebe a dítě nepostarám, vzhledem k finančním potřebám, které jsou v relitě nutné, nebo je jiná překážka, kterou neovlivním, tedy zatím, ale pracuji na tom:-)
Ano, tu práci vidím jako lék i náš vztah, vím to, proto se taky tak snažím, ale bezvýsledně, proto jsem Vás také oslovila, že nevím kudy kam, nevím, jakým směrem se vydat, jaký obor zvolit, nejsem typ, který by dělal dlouhodobě práci, která jej nebaví, nebo v něm nevidí naplnění,právě jsem i v této práci dostala výpověď a řeším co dál:-)
Ještě Vás tedy dodatečně a naposled poprosím k tomu mému prvnímu dotazu, zda ten partner by mohl být mým životním přítelem a jestli máme šanci mít spolu rodinu,samozřejmě, že až dořeším tu práci, ale ptám se z důvodu,že už jsem ve věku, kdy to řešit můžu,pak by to nemuselo třeba jít a přítel zatím žádné dítě nemá.
Ještě jednou děkuji za Váš čas a odpověď, která mne potěšila:-)
Přeji příjemný a pohodový den, K.


Dobrý den, jak jsem psala, vztah "vyléčíte" tím, že se znovu (tentokrát s pokorou např. - dá se to říct mnoha způsoby) postavíte na vlastní nohy. Vztah pak může vést k založení rodiny. Sama uvidíte, jestli o to budete stát. Bez rozboru víc nemám. Přeji všechno dobré...LA


kacka75, 3.2.2010 -
Přeji dobrý den, paní Ljubo, ráda bych Vás poprosila o pomoc,nedaří se mi delší dobu jak finančně, tak pracovně,přestože se snažím,už mám pocit že až moc,ale stále žádné světýlko,že by bylo lépe,tím se vše odráží i do vztahu,který začal stagnovat a je v rozpadu,nerada bych o toho muže sice přišla a proto se ptám, zda stojí za něj bojovat přes všechny problémy,zda je to muž mého života a zda máme šanci znovu počít dítě, o které jsme v srpnu minulého roku přišli ve 4.měsíci těhotenství, i tato událost ovlivnila naše soužití vedle finančních problémů z mé strany, kdy díky tomu, že nemám příjem, nemůžeme řešit vlastní bydlení a ostatní běžné životní potřeby.
Děkuji Vám za Vaši odpověď a věřím,že naděje existuje


Dobrý den, domnívám se, že jste vnitřně "nastavena" nepřizpůsobivě ke skutečným možnostem ve Vašem současném životě. Horoskop ukazuje velký pracovní a tvůrčí potenciál, který jako byste zakrývala nánosem obtíží ve vztazích, nejen v tom partnerském. Domnívám se, že jste někde zapomněla stát na vlastních nohách, když bylo třeba, a ty Vás teď těžko nesou. Domnívám se, že je třeba někde s něčím pracovně i třeba "pod úroveň" začít, postarat se sama o sebe. To je asi i nejlepší lék na váš vztah. Takhle to vidím z horoskpu zrození. Ale doporučuji celostní rozbor, je třeba projít souvislosti dosavadního života v událostech, pak lze předjímat, co dál...LA

Zpět do Poradny

Astroložka

Propagujte i svojí stránku