Na Pražském zodiaku Slunce právě prochází ulicí: 


MILÍ PŘÍZNIVCI ASTROLOGIE, denní horoskopy najdete v levém menu nahoře. Ať se vám líbí, ať jsou k užitku.


ZNOVU OTEVÍRÁM PORADNU, PTEJTE SE. Uvidíme, jak to půjde

Zůstává také možnost osobní konzultace. Kromě setkání u stolu nad horoskopem, můžeme hovořit po skypu nebo telefonem. Jestli vás zaujal můj přístup k astrologii, ráda Vás objednám a udělám vše, abych vám prospěla.
Přeji vám všechno dobré.

vaše astroložka Ljuba Axmannová

Chcete-li položit dotaz, musíte se zaregistrovat a přihlásit. (Celkem 7937 otázek.)

kaella, 21.1.2008 -
Dobry den, predem moc dekuju za moznost teto poradny. Je hodne veci, na ktere bych se rada zeptala a ktere bych si, i diky horoskopu, chtela v sobe ujasnit. Presto momentalne citim dve z nich jako zasadni. Za prve bych rada vedela, jestli se mi podari nekdy najit partnera a mit deti. Od detstvi mam hodne komplikovany citovy zivot a do dneska se nic nezmenilo. Rada bych mela rodinu, ale nevim, jestli to vubec v mych dispozicich a osudu je. Druha vec se tyka meho povolani, rada bych v budoucnu pracovala s detmi, prip. v socialni oblasti, vzdy mne napr. zajimala psychologie (a take duchovni smery). Jak to vidi hvezdy? Predem moc dekuju za odpoved a preji hezky den.


Dobrý den, zdá se, při čtení potenciálu Vašeho horoskopu zrození, jako byste byla moc silná pro všechny ty slabé muže? Alespoň ode mne to tak vypadá. Doporučuji osobní konzultaci/celostní rozbor, nejdeme odpovědi na Vaše otázky...LA

Zpět do Poradny

Astroložka

Propagujte i svojí stránku