Na Pražském zodiaku Slunce právě prochází ulicí: 


MILÍ PŘÍZNIVCI ASTROLOGIE, horoskopy k NOVu a Úplňku najdete v levém menu nahoře. Ať se vám líbí, ať jsou k užitku.


Jak je vidět, do poradny nepíšu a lepší to už sotva bude. Možná najdete inspiraci v odpovědích. které tu už jsou. Možná to není k zahození.

Je tu ještě malá možnost osobní konzultace, zkuste to, chcete-li. Přeji vám všechno dobré.

vaše astroložka Ljuba Axmannová

Chcete-li položit dotaz, musíte se zaregistrovat a přihlásit. (Celkem 7937 otázek.)

kamarth, 8.9.2008 -
Dobrý den, děkuji za Vaši odpověď,ale bohužel je to právě naopak,nastoupila jsem na místo a převzala práci po kolegovi, který vše zpackal a já to se svými zkušenostmi dala dohromady.


Dobrý den, popsala jsem v minulé odpovědi, čím je ve Vaší současnosti podmíněn úspěch v práci - Vy jste mi nenapsala: daří se, a co dál.
Nerozumím tedy, proč "bohužel je to naopak" - to je přece dobře. Znamená to, že do období, ve kterém se člověku nepromíjí chyby v pracovní oblasti, jste vstoupila připravená a s pomocí vlastních zkušeností splnila/naplnila to, co jiný nezvládl. Přeji všechno dobré...LA


kamarth, 6.9.2008 -
Dobrý den, ráda bych se zeptala, jak se mi bude dařit v práci v nejbližších měsících.
Děkuji a jsem s pozdravem Kamila


Dobrý den, chyby budete muset opravovat a opravovat, peníze za nekvalitní práci nečekejte. Tím chci povědět, že v současnosti bude lépe méně tvořit a více plnit. Ostatně, vzpomenete-li na školní rok 78/79, najdete paralelu se současností, v ní může být poučení a nejlepší rada pro Vás...LA

Zpět do Poradny

GG
Astroložka

Propagujte i svojí stránku