Na Pražském zodiaku Slunce právě prochází ulicí: 


MILÍ PŘÍZNIVCI ASTROLOGIE, horoskopy k NOVu a Úplňku najdete v levém menu nahoře. Ať se vám líbí, ať jsou k užitku.


Jak je vidět, do poradny nepíšu a lepší to už sotva bude. Možná najdete inspiraci v odpovědích. které tu už jsou. Možná to není k zahození.

Je tu ještě malá možnost osobní konzultace, zkuste to, chcete-li. Přeji vám všechno dobré.

vaše astroložka Ljuba Axmannová

Chcete-li položit dotaz, musíte se zaregistrovat a přihlásit. (Celkem 7937 otázek.)

karolinka, 5.6.2012 -
Dobrý den chtěla bych se zeptat na otázku co mě hodně trápí. Dlouho jsem nemohla otěhotnět nakonec jsem vytoužené miminko ztratila v 5 měsici,prý neštastná náhoda omotala se mu pupecní šnura kolem krku..stalo se to nedlouho poté co ztratilo miminko moje švagrová a já se moc trápila..Zavinila jsem to stresem nebo mě to miminko někdo nepřál?vím o jedné osobě..mužu znovu otěhotnět a kdy je nejlepší doba aby se to znovu nestalo? děkuji moc srdečně zdravím..


Dobrý den, nehledejte vinu, není žádná. Miminko má přijít později. Až zjistíte, že jste těhotná, bude dobré upustit načas od dalších z mnoha cílů, které v životě máte. Bude dobré věnovat se přípravě milého, hezkého i pevného zázemí pro dítě, bude dobré pečovat o vztah s partnerem. Prostě ponořit se do světa budoucí rodiny. Příští jaro Vám přinese velkou radost. Před nepřejícími bude vždy nejlepší obranou vědomí, že všude tam, kde netříštíte svoje zájmy, máte plnou ochranu před škodlivými vlivy.
Odpověď nezahrnuje souvislosti Vašeho dosavadního života, to ani nemůže. Proto doporučuji osobní konzultaci. Všechno dobré přeji...LA

Zpět do Poradny

Astroložka

Propagujte i svojí stránku