Na Pražském zodiaku Slunce právě prochází ulicí: 


MILÍ PŘÍZNIVCI ASTROLOGIE, horoskopy k NOVu a Úplňku najdete v levém menu nahoře. Ať se vám líbí, ať jsou k užitku.


Jak je vidět, do poradny nepíšu a lepší to už sotva bude. Možná najdete inspiraci v odpovědích. které tu už jsou. Možná to není k zahození.

Je tu ještě malá možnost osobní konzultace, zkuste to, chcete-li. Přeji vám všechno dobré.

vaše astroložka Ljuba Axmannová

Chcete-li položit dotaz, musíte se zaregistrovat a přihlásit. (Celkem 7937 otázek.)

kristalek, 5.2.2008 -
Hezký den, děkuji Vám za odpověď, tušila jsem, že je něco v "nepořádku" ... O té konzultaci popřemýšlím...
Ráda bych se ještě alespoň zeptala jestli u mě vidíte nějakou změnu v oblasti bydlení, nutně se potřebuji osamostatnit, žádám o "státní" byt a přitom ještě zkouším hledat v realitkách cenově dostupnou garsonku ke koupi, ale protože jsem sama je to docela problém, neboť vše jde hodně nad milión, což je pro mě už nedostupné... Mám alespoň zde nějaké příznivé vyhlídky, že bych se v brzké době mohla stěhovat ? Mnohokrát díky!


Dobrý den, šanci na byt vidím jen v místě vzdálenějším, nejlépe pro jiné neatraktivním, tam hledejte...LA


kristalek, 4.2.2008 -
Zdravím, paní Ljubo, ráda bych se zeptala jestli v brzké době najdu spřízněnou duši - hodného a milujícího partnera... Dosud jsem si stále vybírala abslolutně nevhodné partnery(dlužník+gambler;násilník+vyděrač;sobecký workoholik) a mezitím jsem vždycky moc dlouho sama... Pěkně prosím, poradíte mi, kde je zakopaný pes?


Dobrý den, jsem si skoro jistá, že se pravidelně zamilováváte do představy (místo do živého mužského), a té se pak držíte, jak jen to jde, nejlépe až do hořkého konce. Přijeďte na konzultaci - pojmenujeme i Vaše silné stránky, které se mohou stát základem budoucího přirozeně sebevědomého projevu, nabídky dobrého partnerského vztahu...LA

Zpět do Poradny

Astroložka

Propagujte i svojí stránku