Na Pražském zodiaku Slunce právě prochází ulicí: 


MILÍ PŘÍZNIVCI ASTROLOGIE, denní horoskopy najdete v levém menu nahoře. Ať se vám líbí, ať jsou k užitku.


ZNOVU OTEVÍRÁM PORADNU, PTEJTE SE. Uvidíme, jak to půjde

Zůstává také možnost osobní konzultace. Kromě setkání u stolu nad horoskopem, můžeme hovořit po skypu nebo telefonem. Jestli vás zaujal můj přístup k astrologii, ráda Vás objednám a udělám vše, abych vám prospěla.
Přeji vám všechno dobré.

vaše astroložka Ljuba Axmannová

Chcete-li položit dotaz, musíte se zaregistrovat a přihlásit. (Celkem 7937 otázek.)

kvetoslava, 21.1.2013 -
Dobrý den,
již delší dobu žiji s manželem v nefunkčním vztahu. On to řešit nechce. Já bych se ráda odstěhovala, mám i kam. Bojím se jeho reakce a mám starost o syna, jak to přijme,zda půjde se mnou, takže se trápím a bojím se udělat radikální krok.Chtěla bych se prosím Vás zeptat,zda to zvládnu v dohledné době vyřešit a zda mi v tom může někdo pomoci. Nevím si vůbec rady.Děkuji za odpověď.


Dobrý den, zdá se, že jste zamilovaná - je pro Vás takový čas. A kdyby ne, toužíte prostě po změně téměř za každou cenu. Z pohledu astrologie by možná by bylo dobré zvážit ještě obnovení manželského vztahu, protože tohle období pomine a mohl by zůstat pocit prázdnoty, i když po boku někoho jiného. Můžeme při konzultaci všechno projít spolu (třeba po Skypu), s horoskopy všech, kterých se to týká. Pak teprve byste se rozhodla, a věřím, že správně...LA

Zpět do Poradny

Astroložka

Propagujte i svojí stránku