Na Pražském zodiaku Slunce právě prochází ulicí: 


MILÍ PŘÍZNIVCI ASTROLOGIE, denní horoskopy najdete v levém menu nahoře. Ať se vám líbí, ať jsou k užitku.


ZNOVU OTEVÍRÁM PORADNU, PTEJTE SE. Uvidíme, jak to půjde

Zůstává také možnost osobní konzultace. Kromě setkání u stolu nad horoskopem, můžeme hovořit po skypu nebo telefonem. Jestli vás zaujal můj přístup k astrologii, ráda Vás objednám a udělám vše, abych vám prospěla.
Přeji vám všechno dobré.

vaše astroložka Ljuba Axmannová

Chcete-li položit dotaz, musíte se zaregistrovat a přihlásit. (Celkem 7936 otázek.)

leden.dnes, 3.1.2020 -
Krásný Nový rok. Můžete mi prosím sdělit, jak na tom budu v letošním roce se zdravím? Stále se obávám vážné nemoci. Co mám pro své zdraví dělat. Děkuji A.

Těžká odpověď. V „našem věku“ jsme v mnoha ohledech dál a jinde, než nabízí horoskop zrození a co je dnes astrologicky na nebi, je zas nabídkou zvenku. Vlastní připravenost mapují asi nejlépe sekundární direkce, symbolický horoskop niterného života:
Pamatujete, jak se člověk polekal, když nastalo ticho a tehdy malé děti nebyly slyšet? Domnívám se, že něco podobného se děje s Vaší myslí dnes v pohledu na sebe sama. Domnívám se, že jste byla celý život hodně zapřažená, nejspíš ráda a z vlastní vůle a současný odpočinek jako by Vám byl vnucen. Je to ticho, kdy se bojíme „a co přijde teď“? Nakolik jsou Vaše obavy opodstatněné, měl by říct lékař. Ptáte-li se astroložky, je namístě osobní konzultace, rozhovor nad Vaším horoskopem o souvislostech i dalších možnostech Vašeho života. Přeji Vám všechno dobré.

Zpět do Poradny

Astroložka

Propagujte i svojí stránku