Na Pražském zodiaku Slunce právě prochází ulicí: 


MILÍ PŘÍZNIVCI ASTROLOGIE, horoskopy k NOVu a Úplňku najdete v levém menu nahoře. Ať se vám líbí, ať jsou k užitku.


Jak je vidět, do poradny nepíšu a lepší to už sotva bude. Možná najdete inspiraci v odpovědích. které tu už jsou. Možná to není k zahození.

Je tu ještě malá možnost osobní konzultace, zkuste to, chcete-li. Přeji vám všechno dobré.

vaše astroložka Ljuba Axmannová

Chcete-li položit dotaz, musíte se zaregistrovat a přihlásit. (Celkem 7937 otázek.)

levandule, 5.1.2011 -
Dobrý den, chtěla bych se zeptat, zda je možné, že bychom se k sobě s přítelem, někdy v budoucnu třeba zase vrátili. Děkuji moc.


Dobrý den, škoda, že jste se rozešli. Opět nabízím leda osobní konzultaci, spolupráci nad vašimi horoskopy. Můžeme se sejít i někde na trase Praha-Luhačovice. Víc udělat nemohu. Přeji dobrý rok...LA


levandule, 15.12.2010 -
Dobrý den mohu se tedy ještě k danému problému zeptat na jednu otázku? Pokud ne, tak nevadí, pokud to půjde,ráda bych věděla,zda partner se mnou zůstane,nebo se odstěhuje, chce totiž opět :-( odejít, zatím to vždy odložil a zůstal, ale obávám se, že tentokrát už asi opravdu odejde. Odstěhuje se tedy a rozejdeme se nebo se náš vztah ještě urovná?
Děkuji v případě možnosti za odpověď a přeji hezký den. L.


Dobrý den, ráda Vás objednám na konzultaci, kde všechno projdeme v souvislostech tak, aby správná odpověď byla zřejmá, aby bylo jasné, co vašemu vztahu prospívá, co škodí, a vůbec - co dál...LA


levandule, 14.12.2010 -
Ahaa, tak na tohle už jsem opravdu úplně zapomněla, čestné slovo a určitě to bylo už před delší dobou. A hlavně jsem žila opravdu v domnění, že tohle je nějaká úplně nová poradna, kterou jsem objevila. Odhodlám se totiž k dotazu vždy až po delší době, kdy už mi jak se říká opravdu teče do bot, a pak moc nepřemýšlím o tom kam a jak vložím dotaz, ale hlavně jsem nedočkavá na odpovědi, takže ano,máte pravdu, ale věřte, že nic z toho nebylo schválně a úmyslně, ale opravdu jsem si na tohle vůbec nevzpomněla. Tak vidíte, stejně instikntivně vždy najdu cestu do té vaší poradny :-),aniž bych si to uvědomila.Díky za vše.

Dobrý den, přeji pohodu v partnerském vztahu, mějte se pěkně...LA


levandule, 14.12.2010 -
Ahaa, jéjej, tak to je asi pravda, takový nick občas použivám, ale opravdu tak sporadicky, že si už ani nepamatuji kdy a kde, v žádném případě to nebyl úmysl a omlouvám se, opravdu jsem si to nepamatovala. Vím, že jsem jen do vaší poradny už jednou chtěla psát, možná jsem se asi i tedy zaregistrovala nebo přihlásila nebo tak něco, ale vím jen, že jsem si to pak rozmyslela, protože jsem se bála zeptat. Tak takhle to vzniklo a nebylo to opravdu úmyslné. Děkuji za radu, kéž by to tak bylo, zatím se to tak vůbec tedy nejeví. Hezký den.


Dobrý den, jen pro pořádek - ptala jste se a dostala odpověď:
Dobrý den, zajímalo by mě, zda někdy v životě najdu trvalý dlouhodobý vztah, který vydrží a muž ode mne neodejde. Mám problém jakýkoliv vztah udržet, všichni ode mne odcházejí a mám pocit, že se ve vztahu asi nedokážu chovat nebo ho rozvíjet a udržovat, tak aby vydržel, ačkoliv si samozřejmě nic jiného nepřeji. Mám šanci nebo jsou to marné naděje a trvalý vztah mít nikdy nebudu? Kde dělám pořád chybu, která je určitě v mé komunikaci. Co dělat, abych prostě nebyla pořád sama. Děkuji moc.
Dobrý den, doporučuji celostní rozbor, protože jednoduchá odpověď není (byť se nabízí: jestli máte pravdu pořád, i kdybyste nechtěla, je vedle Vás nelehko :-) ...LA

Většinou neztrácím, co jednou dostanu, a ta odpověď pořád platí. Mějte hezký den...LA


levandule, 13.12.2010 -
Děkuji za odpověď. Ale žádný ani druhý nick jsem nevytvářela, to bude nějaký omyl, opravdu upřímně nevím, co máte na mysli. Mám nick levandule a jiný jsem sem v žádném případě neuváděla. Jsem zde poprvé a nevím,jak to správně funguje, pokud jsem udělala něco špatně, moje omluva ale opravdu jsem nic nikde dalšího nevytvářela a nevím o co jde. Ještě jednou děkuji.

Dobrý den, domnívám se, že jde o původní nick zandalee88 . Jestli se mýlím, promiňte. Hezký večer...LA


levandule, 13.12.2010 -
Omlouvám se, ale myslela jsem právě, že jsem to tam doplnila, tak jsem na to zapomněla. Já žena jsem ... Děkuji.
Levandule


Dobrý den, jestli jste oba volní, můžete vytvořit dobrý, dlouhodobý vztah. Úskalí vztahu vidím v nejspíš nesourodém okolí vás obou - domnívám se, že větší možnost a schopnost přizpůsobit se máte Vy. Přeji společnou pohodu...LA

P.S. Třetí nick nevytvářejte, už bych neodpovědala


levandule, 13.12.2010 -
Dobrý den, zajímalo by mne, jak vypadá náš vztah s přítelem. Rozejdeme se nebo má náš vztah nějakou perspektivu i do budoucna. Děkuji.


Dobrý den, nejsme u zkoušek, a nemám věštírnu. Nejprve prosím doplňte registraci - místo a čas narození (čas zjistíte v porodnici nebo na matrice), i z toho poznám, kdo z vás je muž, kdo žena - záleží na tom. Přeji všechno dobré...LA

Zpět do Poradny

Astroložka

Propagujte i svojí stránku